Wyszczególnianie
Witam. Jestem zielony w obsłudze tego programu. Proszę o pomoc.
Chciałbym zrobić coś w stylu intra, lecz nie ma być to intrem .
Chodzi mi dokładnie o coś takiego, że mamy obrazek i chcemy pokazać kilka ważnych punktów na nim (kamera przemieszcza się po obrazku pokazując te punkty) ... w tle leci spokojna muzyczka z efektem specjalnym przy każdym z punktów (chodzi mi o efekt taki jak w horrorach, często występuje). Da się coś takiego zrobić ? Proszę o pomoc. Dziękuję.
Odpowiedz
Najlepiej będzie, jeśli obrazek będzie dużo większy niż rozmiar docelowego klipu (mówię o przekątnej). Wstawiasz taki obraz na timeline i edytujesz go za pomocą PanCrop. Wpisz to hasło do wyszukiwarki na forum, znajdziesz wszystko na ten temat.

(01-16-2011, 0:47)dizax napisał(a):  (...)chodzi mi o efekt taki jak w horrorach, często występuje(...)

Wybacz, ale jasnowidzem nie jestem:) Albo opisz go rzetelnie albo pokaż na przykładzie.
Odpowiedz
Odpowiedz
Ok. Ale napisz, jakiego efektu oczekujesz.
Odpowiedz
Chodzi mi o efekty np. te co są na filmie
* 0:13 - 0:25

Odpowiedz
Zwykłe ujęcia kamerą. Nie rozumię, oco Ci chodzi.
Odpowiedz
Chodzi mi o efekty dźwiękowe ;)
Odpowiedz
Najeżdżasz kamerą na "punkt do wyszczególnienia" i podkłaasz efekt dźwiękowy :/
Odpowiedz
@Pinto

Okay. Bawisz się tym... umiesz.
Dla mnie...to czarna magia ... jak jesteś taki dobry, to proszę .. napisz mi teraz tutorial'a w punktach ze zdjęciami ;)
Odpowiedz
Ale to przecież podstawa tak podstawowa, że trudno nawet robić tutorial...
Na timeline masz klip, znajdujesz moment zdarzenia, któremu ma towarzyszyć dźwięk i na ścieżce audio dajesz ten dźwięk.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości