back yard

Ten filmik to mala zapowiedz . Przy okazji , kiedys byl temat odnosnie kamery nex-vg10 , teraz ciekawscy moga zobaczyc jak wygladaja ujecia z tej kamery.

pozdrawiam
Odpowiedz
Spytam z ciekawości. Ujęcia kręciłeś tym podstawowym obiektywem, który jest w zestawie?
Odpowiedz
Ujęcia MEGA !!! podoba mi się tym bardziej że mam NEX-VG10E od 3 tygodni, ale jeszcze nie miałem okazji jej dobrze przetestować.
Wydaje mi się że obiektyw jest standardowy, bynajmniej mam taką nadzieje :)

Obraz jest "naturalny" czy po małej korekcie?
Odpowiedz
Jeżdżaca kamera czym była robiona, ze tak powiem?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(01-15-2011, 4:43)Bunch napisał(a):  Jeżdżaca kamera czym była robiona, ze tak powiem?

Slidecam.
Odpowiedz
(01-14-2011, 17:38)Caman napisał(a):  Spytam z ciekawości. Ujęcia kręciłeś tym podstawowym obiektywem, który jest w zestawie?

Podstawowy obiektyw sel18-200 , nalesnik sel16f28 i czekam na nakladke do nalesnika szerokokatna . mialem mozliwosc kupic fishaye ale nie lubie takiej deformacji obrazu , tylko chyba ze do jakiegos specjalnego ujecia.
(01-15-2011, 3:59)DragonCBR napisał(a):  Ujęcia MEGA !!! podoba mi się tym bardziej że mam NEX-VG10E od 3 tygodni, ale jeszcze nie miałem okazji jej dobrze przetestować.
Wydaje mi się że obiektyw jest standardowy, bynajmniej mam taką nadzieje :)

Obraz jest "naturalny" czy po małej korekcie?

korekta jest ; color curves
(01-15-2011, 4:43)Bunch napisał(a):  Jeżdżaca kamera czym była robiona, ze tak powiem?

to jest prototyp dolly mojej produkcji, hahaha , ale troche niestabilny wiec juz przygotowuje nastepna wersje .
Odpowiedz
Coś brzydkie film burn'y wstawileś ;)
Odpowiedz
WSZYSTKO ZAJEB***E! ALE MUZYKA TO MNIE TROCHE BARDZO IRYTUJE... lekko mowiać :0
pozdrawiam wielki +

Odpowiedz