poszukuje osoby do montazu
Witam,

Poszukuje osoby do montazu filmow z wyjazdow na wakacje.

Mam troche zaleglosci i chcialabym, zeby ktos to poskladal.

Z wyjazdow jest zwykle ok. 2 godzin materialu, niektore sa wstepnie przygotowane przeze mnie, tzn powycinane omylkowe wlaczenia kamery, opisane fragmenty, zeby bylo wiadomo, ze konczy sie jedno miasto, a zaczyna nastepne.

Material potrzebuje w 2 wersjach:
1) ok. 2-4 minut na Vimeo / You Tube
2) ok. 15-25 minut do ogladania, jak przyjda znajomi w gosci.

Prosze o informacje jakie bylyby koszta. W domu lezy mi z 10 zaleglych materialow, czesc na kasetach mini-dv, czesc w HD na kartach pamieci lub wstepnie przygotowanie w Vegas Studio.

kontakt: maggy777@wp.pl
Odpowiedz
Napisz ludziom od razu z jakiego jesteś miasta, bo raczej mimo wszystko będzie to wymagało kontaktu osobistego jak sądzę.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Kupa z takim czymś pracy. Najpierw zapoznanie się z materiałem, późniejsze pewnie i zgranie go (mówisz, ze niektóre materiały masz na kasetach DV), cały proces montażu i tak dalej. Ogrom materiału (2 godziny) przede wszystkim. Jak dla mnie cena byłaby na pewno czterocyfrowa.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Czyli łącznie ok 20 godzin materiału, dawałem radę i z takimi ( musiałem z ponad 30 godzin materiału zrobić 4-5 minutowy wideoklip). Zgranie to drobiazg, chyba, że nagrane HDV 24p ( żadne studio w Warszawie nie było w stanie zgrać z takich kaset :O a byłem w 10 różnych ).
Myślę, że w tym przypadku można pojechać z rabatem i wstępnie wycenić 1000 za klip a jeśli chodziłoby o 2 wideoklipy z 20 godzinnego materiału, to mniej więcej wyjdzie 4000 za klip.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Jak znam życie to osoba składająca propozycję rozważała cenę rzędu dwustu złotych max :]
Mylę się? :]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Też znam to życie, jednak (mimo, że tylko czasami jest z tego chleb) moim obowiązkiem jest uświadomienie co do rzeczywistych kosztów. Z drugiej strony ludzie z branży sami sobie są winni ukrywając tego typu informacje pod pojęciem "do negocjacji"
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości