Ciekawy napis
Witam, jestem nowy i jeszcze się gubię na forum, nie wiedziałem za bardzo jak nazwać nawet temat. Otóż moje pytanie jest następujące . Jak i czy w sony vegasie zrobić taki efekt 'tekstu' Jak na tym filmiku.

Chodzi mi o to co zaczyna się w 10 sekundzie takie tło + te migające żółte napisy. Chciałbym zrobić sobie coś takiego bo naprawdę fajnie to wygląda. Jestem nowy też w vegasie więc tutaj ponawiam pytania. Czy się da? Jak tak to jak , i czy jest to waszym zdaniem trudne dla świeżaka. Pozdrawiam Vassi.
Odpowiedz
Na mój chłopski, prosty rozum, to wygląda że w 100% (włącznie z napisami) było to zrobione w jakimś 3DMaxie czy coś w ten deseń... W Vegasie, najprościej byłoby chyba zrobić takie jakby klatki w paincie...ale to by musiało być 2D, no chyba że umiesz osiągnąć takie efekty. A jeśli chodzi o tło, to wystarczyłoby kluczowanie koloru (tzw. Chroma Keyer, czyli że zamiast zielonego jednolitego koloru, nałożone tło właśnie) i byłoby gites. :3
Odpowiedz
Może identycznego efektu nie uzyskasz, ale możesz sobie POUKŁADAĆ tak w przestrzeni 3D w Vegasie kilka tekstur i potem je podmienić a kamerą obracać już swobodnie. Wyjdzie coś podobnego do tego, ale nie to samo. Na pewno gorszy efekt.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Dzięki panowie coś po próbuje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości