Produkcje 2010 od D-Pro Style
Stary rok się skończył, nie umieszczałem nic na forum, więc zrobię małe podsumowanie swoich produkcji z 2010r.

Zacznę od teledysku. Po raz pierwszy miałem okazję realizować taki klip, więc było to największe wyzwanie spośród produkcji z ubiegłego roku.

STUNT - motocykle sportowe i stunt są największą pasją w moim życiu, i to właśnie dzięki tej dyscyplinie zaczęła się moja przygoda z filmowaniem.

Procent - jeden z najbardziej znanych zawodników w Polsce. Zaczynał w wieku 12 lat, obecnie ma za sobą 7 lat treningów, oraz kilka razy stawał na podium podczas zawodów.

Stunt Grand Prix International - Z roku na rok, bydgoskie zawody stawiają poprzeczkę coraz wyżej, i przyciągają zawodników z całej europy. W 2010r udział brali zawodnicy z 5 krajów europy, oraz oczywiście czołówka Polskiego stuntu. W jury zasiadł między innymi AC Farias, należy on do czołówki stuntu na świecie, i niepodważalnie jest jego ojcem.

Borsk Można by powiedzieć że jest to mekka dla stunterów, tu odbywały sie najbardziej klimatyczne ustawki, i grube melanże...

Do tej pory wszystkie materiały nagrywane były spontanicznie, również teledysk w sporej części był realizowany spontanicznie. Jednak na 2011 planuje kilka poważniejszych produkcji, i mam nadzieje że nowa kamera pomoże mi zawiesić poprzeczkę znacznie wyżej.

Mam nadzieję że filmy nacieszyły oko, a muzyka dopełniła całość :]

Pozdro.
Odpowiedz
Pierwszy klip od LNG DAST ORZ jest kręcony w Bydgoszczy tak ;) ?
Odpowiedz
Bydgoszcz , i okoliczne Przyłęki (ruiny starej rzeźni)
Odpowiedz