Nagrywanie Sony Vegas 9 pro
Witam wszystkich w nowym roku :)
Korzystam z programu Sony Vegas 9 pro, jak nagrać w nim płytę DVD, znajduje tylko opcję Video CD i na dodatek nie działa, komunikuje błąd po nagraniu.

Czy ktoś się orientuje :) ?
Odpowiedz
DVD Architect.
Odpowiedz
To może troszkę szerzej:
DVD Architect jest kolejnym programem ze stajni Sony. Pozwala nie tylko na nagrywanie płyt. Jak już masz skończony film to z Architectem zaprojektujesz menu DVD takie jakie masz na płytach np. z wypożyczalni! Możesz to zrobić od podstaw albo użyć szablonów (czterdzieści kilka.. nie pamiętam już). Ponadto możesz do tego menu wrzucić jakiś podkład muzyczny
Odpowiedz
program samemu przekonwertuje format AVCHD do formatu DVD video?

Dzięki za dłuższa wypowiedź
Odpowiedz
Tak, masz gotowe przesety, w formacie Mainc Concept MPEG2, które będą działać na każdym odtwarzaczu.
Odpowiedz
nagrywanie "umarło" mi na tym okienku
ktoś ma jakieś pomysły?
[Obrazek: umeira.png]
Odpowiedz
U mnie w V jest możliwość prostego wypalenia płyty DVD z projektu poprzez Tools-Burn-DVD Disc.

Nie ma wtedy menu, rozdziałów itp. ale za to można szybciutko wypalić "na roboczo" projekt do oglądania w każdym odtwarzaczu DVD.
Odpowiedz
(01-03-2011, 17:05)pugilares napisał(a):  U mnie w V jest możliwość prostego wypalenia płyty DVD z projektu poprzez Tools-Burn-DVD Disc.

Nie ma wtedy menu, rozdziałów itp. ale za to można szybciutko wypalić "na roboczo" projekt do oglądania w każdym odtwarzaczu DVD.
No właśnie potrzebuje własnie tak szybciutko wypalić plytkę , ale u mnie jest tylko taki wybór:
    zapodałem mu video CD, przetworzył film w przyspieszonym tempie skończył i nic się dalej nie działo, czy coś jeszcze powinienem zrobić, bo na płytkę na pewno mi nic nie nagrał o co chodzi z tym nagrywaniem, przez ten element SV.
Odpowiedz