Dzielenie dzwięku
Cześć wam,

Poddaje sie, nie zjem juz wiecej nerwow :) - wiec pisze o rade do was, drodzy uzytkownicy, to do sedna.

Chcialbym aby dzwiek, ktory jest razem z klipem, byl w pewnym momencie przyspieszany, a w innym zwolniony - myslac o tym pisze o funkcji pitch shift, ktora obecnie ni jak moge uzyc, bo ciagle dostosowuje sie do calosci, a mi wlasnie chodzi o fragmenty.

dalej... jeżeli chodzi o dodawanie efektów - ja to robiłem tak zaznaczałem fragment, potem prawy Video event FX, i podobnie jak wyżej efekt był dostosowany nie do mojego fragmentu a do całośc, poratujcie bidnego początkującego ;(

z gory dzieki
Odpowiedz
wystarczy ze w momęcie w którym chesz aby występowało przyspieszenie na jedziesz sówakiem od czasu i nacisniesz S następnie w momęcie w którym ma ono się skończyć znów nacisniesz S i wtedy dzwięk podzieli ci sie na osobne części wtedy na koniec jednej części najedziesz kursorem myszy i wcisniesz ctrl
i odpowiednio przesuwając w lewo będziesz przyspieszał dzwięk a w prawo go zwalniał :)http://img194.imageshack.us/i/92180097.jpg/
Odpowiedz
Ale najpierw usuń grupowanie obrazka z dźwiękiem (u) gdyż jak rozumiem chcesz przyspieszać sam dźwięk bez przyspieszania obrazka. Uwaga jest ważna o ile dźwięk pochodzi z tego samego pliku co obrazek (strim Video i Audio)
Odpowiedz
dzieki seredeczne, takie proste... ale teraz montaz to o wiele przyjemniejsza sprawa, co do przyspieszenia i spowolnienia głosu, to jest taka funkcja jak Pitch shift, jest ona o wiele bogatsza ;)
Odpowiedz