Renderowanie i błąd
Witam
Po pierwsze dobrze wiem, że poniżej jest podobny temat(używam opcji szukaj), jednak chciałbym uzyskać bardziej dogłębną odpowiedź przy okazji na kilka innych pytań.

Filmy renderują mi się długawo, 8 min-5h. Nie wiem czy to normalne.
Renderuje w wmv, a pliki wykorzystane w filmie są nagrywane frapsem w formacie avi. Najgorszym problemem jest jednak to, że często wyskakuje mi błąd - cośtam, że mam za mało pamięci i żebym wyłączył kilka programów. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, dodam że mam 2GB ram.
Może ma to związek z tym, że w opcjach renderowania ustawiam : Stretch video to fill output frame size (do not letterbox). Robię to, ponieważ, gdy renderuję bez tej opcji, w filmie mam paski po bokach, a nie wiem jak ustawić inaczej żeby tego nie było.
Proszę o pomoc, dodam, że jestem kompletnie zielony w tej dziedzinie dlatego proszę również o bardzo łopatologiczne wyjaśnienie ;].
Odpowiedz
http://tidzu.pl/2010/12/jak-renderowac-f...internetu/ Spróbuj tego sposobu.

Ps. to i tak mało ramu.
Odpowiedz
W Project propeties (alt+enter) jaki template najlepiej wybać ?
Ustawione mam na PAL DV(750x576;25 000 fps), ale w sumie to strzelałem jak to wybierałem ; D
Odpowiedz
... sorry, ale widzę, że jeszcze bardziej muszę zaostrzyć regulamin ;]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Powinienem brać za to opłaty :D
Odpowiedz
Heh : D Dzięki wielkie ;). Ale mam teraz duży problem, narobiłem się ostro przy tworzeniu filmu jednak nie zrobiłem tego co na powyższym linku, da się to jakoś nadrobić ?
Odpowiedz
Tak. Już szykuję konto na DotPay'u :) Mam nadzieje, że Tomek się nie pogniewa.
Odpowiedz