Sony DVD Architect
Mam problem z DVD Architectem. Mam muzykę do głównego menu, tam wszystko jest w porządku. Kiedy schodzę do "wyboru scen", chcę żeby zaczynała grać nowa muzyka - wciąż nie mam problemu. Jednak kiedy przechodzę z pierwszej strony wyboru scen na drugą, muzyka zaczyna lecieć od początku. Czy da się jakoś zrobić aby do całego wyboru scen była jedna muzyka?
Odpowiedz
nie da się - każde menu to tak naprawdę osobny film mpg2 z "aktywnymi polamiu". przechodząc do następnego menu odtwarzasz film od początku.
Odpowiedz
hmm no, trudno. W każdym razie dzięki za odpowiedź, przynajmniej nie będę bez sesnu próbował
Odpowiedz
Tak? A to czemu w takim razie muzyka jemu gra nieprzerwanie jeśli przeskakuje z menu powitalnego do menu wyboru scen? A muzyka już gra od nowa przy przeskakiwaniu do kolejnych scen?
Idąc tym tropem co napisałeś, Groh to tak samo powinno mu ucinać muzykę już przy przejściu z menu powitalnego do sekcji wybierania scen, a nie napisał aby tak mu się działo.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
@Bunch, Adk napisał, że po przejściu z menu powitalnego do menu wyboru scen jest nowa muzyka.
Odpowiedz
A, kumam.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz