Mały error przy odtwarzaniu plików
Witam.
Kiedy próbuję odtworzyć plik projektu od kolegi
który dał mi w folderze z plikami (pliki projektu i sam projekt był w jednym folderze) gdy go odtworzyłem wyświetlił mi się error o następującej treści :
[Obrazek: errosv.png]
Nie wiem czy ktoś wie co oznacza ten error ... może mam specjalnie rozmieścić na dyskach te pliki czy jak ? mi je normalnie Windows Media Player i Winamp odtworzył więc nie wiem co się nagle stało.
Mam SonyVegasa PRO 9.0 nie wiem w jakiej to było robionej wersji.
Odpowiedz
..., jeżeli już naprawdę nie znasz angielskiego to się chociaż wysil i sobie to przetłumacz.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Żaden translator tego dobrze i normalnie mi tego nie wytłumaczył a sam jestem na bardzo niskim poziomie angielskiego ... przyznaję że zlewałem ten język. Ostatecznie jak mam naprawić ten błąd ?
Odpowiedz
Linijka #1: Wystąpił błąd podczas ładowania pliku projektu <nazwa projektu>
Linijka #2: Wystąpił błąd odczytu pliku. Sprawdź, czy masz dostęp do pliku/folderu i nie jest uszkodzony.

Tu masz to przetłumaczone tak jak powinno być.. Nie wiem co może być przyczyną ale niech kolega Ci do da jeszcze raz, tym razem bezpośrednio plik.
Odpowiedz
Zobacz, czy ten plik nie ma atrybutu tylko do odczytu (windowowe właściwości pliku) jeżeli ma to je odznacz. Ew. przenieś te pliki na inną partycję, folder.
Odpowiedz
Nic mi to nie mówi ... dzięki za przetłumaczenie ale kolega przesłał jeszcze raz pliki i nic to nie dało ... nie mają też zaznaczone tylko do odczytu ... co teraz robić ?
Odpowiedz
Przenieś pliki na inną partycję.
Odpowiedz
Czyli np. z Dysku D na C ? no spróbujemy btw. próbowałem to do nowego foleru wsadzić i odznaczyć w tym folderze tylko do odczytu ale najwidoczniej nie chce się zapisać.
Ps.Przeniesienie na inną partycję nic nie dało .. jakieś inne propozycje ?
Odpowiedz
Może jest uszkodzony plik po prostu? To, że się odtwarza o niczym nie świadczy, większość dostepnych odtwarzaczy może odczytać np. pobierane w locie video...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
sprawdziłem w Winampie i w Window Media Player nic nie świadczy że plik jest całkowicie uszkodzony tak to bym dawno przestał się nad tym męczyć.
Odpowiedz