FPS1
A więc gdy chcę otworzyć film nagrany FRAPSEM (.avi) przez SV nie da się, ponieważ wyskakuje mi taka informacja:

[Obrazek: 62333662714645067245.jpg]

Ściągnąłem "GSpot" by sprawdzić kodek, no i jeśli dobrze zrobiłęm to pokazuje mi "FPS1 Codec" (Jest to kodek FRAPS'a). Nie wiem czy da się ściągnać ten kodek i dograć go jakoś, lecz kiedyś normalnie mogłem odtwarzać filmy nagrane przez ten sam program w Sony Vegasie.

Posiadam trial'a, tą najnowszą wersje PRO, mam windows 7 wrazie czegoś.
Liczę na jakąś konkretną odpowiedź/podpowiedź.
Odpowiedz
Co pisze w Detalis?
Odpowiedz
"pisze"? :) jest napisane raczej. Możesz mi podrzucić ten plik, pokombinuje z nim coś u siebie.
Odpowiedz
(12-27-2010, 23:51)tidzu napisał(a):  Co pisze w Detalis?

[Obrazek: 45799426315855131443.jpg]

@krasux:
Ta, tyle, że filmiki np. minutowe ważą ponad 1gb z FRAPS'a.
Odpowiedz
Wraz z frapsem instaluje się jego kodek... Co jakiś czas go poprawiają bo są takie właśnie cyrki, masz najnowszego frapsa? Może tutaj leży błąd. Jak nie, zawsze możesz poszczególne filmy/fragmenty, które Cię interesują przekonwertować w VirtualDubie zjadliwym dla Vegasa kodekiem :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
A ten VirtualDubie to daje się jakoś łatwo ogarnąć? Bo nie ukrywam, że nie jestem jakimś profesjonalistą.
Odpowiedz
(12-28-2010, 0:53)Wax napisał(a):  A ten VirtualDubie to daje się jakoś łatwo ogarnąć? Bo nie ukrywam, że nie jestem jakimś profesjonalistą.

VirtualDub jak już VirtualDubie to była odmiana...
Jest do ogarnięcia,z resztą jest pełno poradników,dasz radę.
Pomogłem ? Oceń.
Odpowiedz
Nom, ale przez niego słabo jakoś leci, bo po zabiegu w tym VD filmik działa strasznie wolno ("tnie się").
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości