maskowanie problem
witam mam dziwny problem z przesuwaniem punkcików przy maskowaniu.
Mianowicie kiedyś udało mi się uzyskać taki efekt 0:37-0:40
http://sonyvegas.info/thread-2581.html
teraz gdy chce zrobić podobne przejście przesuwając żółty punkcik w pan cropie,on przeskakuje mi od razu o wiele pikseli za daleko,czyli nie mam możliwości w miarę precyzyjnego przycinania obrazu.
Nie wiem czy dobrze napisałem o co mi chodzi,może ktoś wie o co mi biega? Może to wina tego że teraz montuje na sv10 a wtedy na sv 9,ponad to zmieniłem kamerę z sony 720-576 25fps, na samsunga 1920-1080 50 fps.jednak myślę że to chyba nie wina sprzętu,gdyż teraz jest nowszy.
Odpowiedz
:-) No, jak to może być wina sprzętu? Po lewej stronie masz przycisk Snapping. Wyłącz go i już.

[Obrazek: snapping.png]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
dzięki zioooooom właśnie o to mi chodziło. takie proste to było a tak sie przez to nawkurwi....em
Odpowiedz
Ja nie będze zakładał nowego tematu i zapytam tutaj czy maskowac trzeba każdą klatkę osobno czy da rade jakoś to zautomatyzować ?
Odpowiedz
(12-30-2010, 23:36)WyimaginowanY napisał(a):  Ja nie będze zakładał nowego tematu i zapytam tutaj czy maskowac trzeba każdą klatkę osobno czy da rade jakoś to zautomatyzować ?

myśle że jeśli to ma być obiekt w ruchu to niestety musisz maskować klatka po klatce,oczywiście nie musisz za każdym razem tworzyć nowych tych żółtych punkcików.tylko przesuwasz te utworzone wcześniej.możliwe że się myle bo ten program ma dużżżżżżżżżo funkcji :)
Odpowiedz