Jak połączyć 3 filmiki
Chce sobie zrobić filmik do gry w Sony Pro 9.0, i musze zrobić coś takiego jak tutaj:

Filmiki jest zmontowany z 3 osobnych plików z gry. Szukałem cały dział z tutorialami, ale nie znalazłem tam, jak zrobić coś takiego. Jedyny filmik jaki znalazłem był po angielsku, który średnio znam :) Czy ma ktoś może link do poradnika jak to zrobić, ale po polsku?
Odpowiedz
To jest podstawowa obsługa programu kolego. Jest manual, jest help. Dla mnie to warn.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Wystarczy, że wszystkie klipy ustawisz na osi czasu obok siebie, nawet nie wiem czy jest poradnik o tak prostej rzeczy, wystarczy pokombinować ;)
Odpowiedz
Na pocieszenie dodam że sms'y w 36i6 się nie kończą :D . A teraz to tak naprawdę w tym filmie co podałeś to tam nie ma żadnego efektu i nie kituj że to są 3 filmiki ! Koleś grał samemu n z botami poty przenikają a on nagrał to np. przez frapsa. To jest TrackMania nie grałeś to nie pier... o 3 filmikach z gry.
Odpowiedz
gram, i to dobrze :) Ale temat, do zamknięcia, kumpel mi na GG wytłumaczył (ten który robił ten filmik...). I sorka, że w sumie trochę zaśmieciłem forum. Mam nadzieje, że wybaczycie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości