Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobić efekt elektronicznego głosu (AUDIO)
Cześć!
Mam problem otóż nie wiem jak zrobić efekt elektronicznego głosu w Sony Vegas'ie. Chodzi mi o efekt taki jak w piosence Black Eyed Peas-The Time

na początku to to śpiewa Will
I’ve had the time of my life
And I’ve never felt this way before
And I swear this is true
And I owe it all to you.
Da się to zrobić w Vegasie przez jakiś plugin czy nie ? Jak nie to czy możecie powiedzieć w jakim programie można to zrobić?
Odpowiedz

A następnie wybierz (kombinuj, metoda prób i błędów) jakiś z efektów, potem wybierz "Add" i "Ok". Naciśnij "Play" i się baw suwakami.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Klimaty trochę jak z vocodera. Tylko widzisz stary, narzekasz na nas, że beke robimy, ale jakby Ci to powiedzieć, wydaje mi się, że zaczynasz wszystko od dupy strony... Może najpierw jakieś podstawy, co? Skoro nie potrafisz zrobić 15 sekundowego intra, to strach pomyśleć o fragmovie...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Umiem zrobić intro tylko badziewiaste a wy umiecie ogarnąć :)
to jest moje intro i co do dupy !. Bunch mógłbyś dokładniej bo nie chce mi się za bardzo szukać tego 1 z kilkunastu :) No chyba że nie wiesz który to.
Odpowiedz
Szakal, wiesz co jest u mnie przestępstwem nr 1 na tego typu forach? Powiedzenie "nie chce mi się". Rusz dupę śmierdzący leserze i wysil się trochę. Może za chwilę poprosisz (przepraszam, zlecisz...) żeby ktoś za Ciebie zagrał? I co, położysz na swoim profilu na YT i roześlesz kumplom zobaczcie jaki ze mnie wymiatacz, jakie zajebiste fragi robie i jaki fajny film mam. Trochę pokory młody człowieku, troszeńkę. Jak chcesz robić lans w necie to się musisz wysilić, póki co zrobiłeś obcinke na maksa i wyszedłeś na totalną lamę.

Co się porobiło, kiedyś to jeszcze choć ktoś o konkrety pytał, wykazywał choć ułamek wkładu własnego, nawet jak nie wychodziło to starał się, próbował.
A teraz jakieś same totalne dupki trafiaja - nie chce mi się, zróbcie mi, dajcie scenariusz, wymyślcie jak urozmaicić. Może jeszcze zrealizować i promocje zapewnić? Tomek - czas zaostrzyć regulamin.
Rozumiem, że ktoś dopiero poznaje Vegasa, ale do k***y nędzy no ludzie trzymajmy jakieś minimum przyzwoitości! Rozumiem, że gdyby z tematyki forum wyciąć fragmovie i intra to by zostało może 5% userów, ale to co się ostatnio dzieje to jakaś masakra. A teraz było Boże Narodzenie, małolaty dostali kamery albo wypasione komórki i za chwile zacznie się znowu wysyp "czemu widzę czarny obraz". Po cholerę top FAQ, tutki Tidzu i inne?
Proponuje przyjąć zasadę, chociaż ze strony "starszyzny plemienia" - ja ktoś z niubisiów zadaje pytanie na które odpowiedź jest w FAQ czy tutka - ogólnie dostępna i łatwa do znalezienie - ignorujemy takiego kolesia, dopóki nie ruszy łbem i nie trafi w odpowiedni klawisz z napisem szukaj i nie zinterpretuje wyników. W przeciwnym wypadku w ogóle szkoda czasu.
Oczywiście każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie, ale w większości przypadków to na prawdę marnowanie energii. Najlepszy przykład to Szakal - do którego NIC nie dotarło.

Odpowiedz
Tak naprawdę ciesz się że to przeczytałem. I kurw* dobra nie chcesz to nie pomagaj ... Możesz mi dać bana możesz dać mi warna ja ci mogę niestety tylko ukraść e-mail bo tylko to potrafię :) Ja napisałem "No chyba że nie wiesz który to".... Poradzę sobie sam tylko mój kanał spadnie na psy suby do 2 i dupa siadne i znów zacznę grać nałogowo w Cs'a i kraść steam'y ...
Odpowiedz
Tak tak, rozwijaj się, rozwijaj, walcz, to na prawdę kształcące. Szkoda tylko, że swoja energię marnujesz w takich głupi sposób zamiast zużyć na podnoszenie wiedzy.

PS I lojalnie ostrzegam przed jakimikolwiek próbami "kradzenia maila" czy innych form cyberataku, chyba, że chcesz mieć coś nabazgrane w papierach.

Odpowiedz
Ja dopiero rozpoczynam karierę złodzieja xD Jak narazie ukradłem tylko kilkanaście kont w metinie :D::D:D
A poza tym to nie jest dyskusja o nas tylko o tym efekcie :) Szukałem i nie znalazłem :( Klikałem w każdy po kolei i nic. :(
Przepraszam dopiero zobaczyłem z kim zadzieram :(. xD
Odpowiedz
Za co znowu ban? Ja... dopiero się odrodziłem i znowu ban... Żartowałem przecież ja 14latek i złodziejem,.,. weś...
Odpowiedz
Przepraszam, ale co tu się właściwie dzieje?
Koleś chwali się tym że kradnie konta e-mail? Cokolwiek to znaczy...

Cytat:mój kanał spadnie na psy, suby do 2
Wow, "suby" mu spadną na kanale YouTube... Zacne.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości