Długie renderowanie i pomieszane kodeki
Witam!
Mam pewien problem z Sony Vegasem, jak zwróciłem uwagę to nie ja jedyny.

Tak czy inaczej, SV nie chciał mi wczytywać filmików MP4 tak więc pobrałem Quick Time tak jak paplał, potem schrzaniło mi się że w camtasii żaden filmik MP4 nie mógł być wczytany (Tak jest do teraz, ale kij z camtasią).

Więc odinstalowałem quick time i zainstalowałem XVid codeki ale z tego co widzę to nie zainstalowały się zbyt dobrze gdyż nie mam takiej opcji w "render as" jak XVid jak (prawdopodobnie) przed instalacją Quick Time miałem.

Ahhh... tęsknię za XP Home, nie było tylu problemów co w Win7, ale wracając do rzeczy, filmik kompiluje mi się od 8 minut i naliczyło mi już 3h do końca i rośnie, rośnie i rośnie, co dziwne w filmiku użyłem około 50 Textów używając opcji "Generated Media" i około 40 wycinków z różnych odcinków jednego anime w formacie .mp4, musiałem je specjalnie z youtuba pobrać w jakości: h.264 bo tych co miałem już dawno pobranych (nie wiem w jakiej jakości i nie z youtube) to za kija nie chciał czytać, wyskakiwało wtedy to z Quick Timem.

Tak czy inaczej, filmik nawet w jakości 28.8kbps oblicza że będzie się kompilować więcej niż 2h. Prosiłbym o szybką pomoc, wiem że to troche zagmatwane i pomieszane, ale starałem się jak najbardziej opisać mój problem gdyż męczę się z tym już 5-tą godzinę !

@edit. Teraz pobrałem z youtuba ten sam odcinek tyle że w avi i podmieniłem z jednym z nich i piszę media offline, a w WMP mogę normalnie odtwarzać

Zaznaczyłem teraz też tylko początek wideo, gdzię nie ma żadnych MP4, intro same ustawione z textu zrobionego w SV i dalej tyle samo się kompiluje. Według mnie to wina kodeków, ale jak to teraz naprawić?

@EDIT2: Zostawiłem na noc, ktoś przebije :> ? [Obrazek: 2a4ofex.png]
Odpowiedz