Problem przy łączeniu klipów-już sobie wyjaśniłem
Witam wszystkich poraz pierwszy
Problem ten już był poruszany, ale nie doczekał się rozwiązania. Oto jego uproszczony opis: mam na linii dwa klipy i łączę je dowolnym przejściem. Otrzymuję takie coś:program robi sobie zakładki na to przejście pobierając z początku klipu zchodzącego i końca klipu wchodzącego po 11 klatek. Wgląda to tak, że np. stosując page peel najpierw pojawia się 11 klatek z końca drugiego klipu i dopiero później wchodzi drugi klip, a na spodniej odwijanej stronie pojawia się początek klipu pierwszego. Jak już wspomniałem jest to brak zakładki, ale dlaczego program nie dosuwa klipów tylko pobiera klatki z końców? Czy istnieje możliwoś ustawienia ilości klatek na przejście i sposobu wstawiania, tzn. center, przed lub po łączeniu? Dodam jeszcze, że jest to świeża instalacja na świeżym systemie, a bawiłem się tylko event pan/crop. Z jednym klipem nie byłoby problemu bo wystarczy nasunąć, ale jak jest 69 albo więcej robi się kicha. A przy okazji: jak nałożyć mix na łączenia kilkunastu klipów audio jednocześnie, na video problemu nie ma. Przesiadłem się z zupełnie innego programu i paru rzeczy nie mogę znaleźć. Będę wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz