Data w wideo
Witam
To moje początki z SV9 i mam pytanie.
Jak podczas kawałka wideo włączyć datę i godzinę nagrywania tego wideo, a następnie ja wyłączyć za np. 30sekund ???
Odpowiedz
Tools -> Scripting -> Add Timecode
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
to nie to, to są aktualne sekundy bieżącego kawałka wideo.
Chodzi mi o to aby podczas jakiejś sceny nagrywanej w 10.05.2009r godz.10:20 pokazał się napis "10.05.2009r godz.10:20" i odliczał kolejne sekundy aż do wyłączenia napisu.
Odpowiedz
Sam to zrób.
Text Media i co sekundę(można to zrobić dokładnie,bez większych problemów) zmiana czasu...
Odpowiedz
@Karmel - napisz jak bo jestem ciekaw. Jak bez większych problemów, zrobić automatycznie tak by licznik rosnął, nie bawiąc się w ręczną robótkę klatka po klatce i zmienianie cyfr.

Ja znam tylko metodę z TIMECODE.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
OK dzięki, tak tez można, ale nie ma innego sposobu ??? bo np. jak kawałek filmu ma z 90 min a chcę to zrobić w 28:10 minucie to muszę sprawdzić kiedy był film nagrany i dodać z przeliczeniem na godziny 28:10 minut :(((
Może jest jakiś szybszy-automatyczny sposób na to, plugin, skrypt czy jakiś efekt ???
Odpowiedz
(12-22-2010, 18:49)Bunch napisał(a):  @Karmel - napisz jak bo jestem ciekaw. Jak bez większych problemów, zrobić automatycznie tak by licznik rosnął, nie bawiąc się w ręczną robótkę klatka po klatce i zmienianie cyfr.

Ja znam tylko metodę z TIMECODE.

Właśnie mówiłem o ręcznym zmienianiu cyfr klatka po klatce.Dla mnie to nie problem...
Ale i tak mój sposób jest do kitu ponieważ Text Media "wydłużysz" tylko do 15s a autor potrzebuje 30s. :<

p.s Nigdzie nie pisałem że automatycznie.
Pomogłem ? Oceń.
Odpowiedz
Oj Karmel, Karmel...
A np. dla mnie to jest bardzo duży problem, kiedy mam np. 40minutowe video.
Odpowiedz
(12-22-2010, 19:27)Bunch napisał(a):  Oj Karmel, Karmel...

No przecież powiedziałem że mój sposób jest jak z dupy wyjęty więc się nie czepiaj :D
Z resztą wasz Timecode też nie działa tak jak autor by chciał :<
Pomogłem ? Oceń.
Odpowiedz
(12-22-2010, 19:41)Karmel napisał(a):  
(12-22-2010, 19:27)Bunch napisał(a):  Oj Karmel, Karmel...

No przecież powiedziałem że mój sposób jest jak z dupy wyjęty więc się nie czepiaj :D
Z resztą wasz Timecode też nie działa tak jak autor by chciał :<

W ogóle szkoda, że nie ma więcej opcji modyfikowania, przyozdabiania tego licznika. Bo tak jak gdzieś takie coś dodasz to każdy pozna, że w Vegasie było robione.
Odpowiedz