Wyjątkowy przypadek - Sony vegas się zacina.
Witam mam mały problem. Otóż używałem juz sony vegasa i wszystko ladnie dzialalo. Jednak musiałem sformatować komputer i kiedy zainstalowałem na nowo sony vegasa : Kiedy cały pasek się już załaduje pokazuje się już program i cały system sie zawiesz - i pomaga tylko reset komputera. Nie wiem co się stało mam tak od kąd sformatowałem komputer - Bardzo prosze o pomoc.
Odpowiedz
Przeanalizuj projekt plik po pliku, czy wszystkie materiały z nim powiązane dają się odtwarzać. Obstawiam, że w projekcie jest kilka plików z którymi aktualnie zainstalowany kodek sobie nie radzi (czyt. zawiesza kompa).
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Ale sony vegas się nie otwiera ! Od razu przy otwieraniu się zacina cały komp. :/
Odpowiedz
A nie możesz przeinstalować jeszcze raz Vegasa? Czasem przy instalacji coś tam pójdzie nie tak, mimo iż komunikaty mówią że jest OK.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Sorry, źle zrozumiałem :/. Czy wszystkie wymagania dotyczące directx, .net, service pack i redist są spełnione?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
@UP Widzisz sam już nei wiem. Przed formatem wszystko działało, a teraz - niestety tak jak napisałem w 1 poscie.
Odpowiedz