sQUADowcy
Witajcie! Ze względu na brak dostępu nowych użytkowników do forum jestem zmuszony pisać tutaj :) Chciałbym Wam zaprezentować moje produkcje jest to mieszanka After Effects CS4 i Sony Vegas Pro 9.

Film#1- Słaba jakość, bardzo słaba. Treściowo jak na nasze umiejętności wakacyjne całkiem nieźle :)

Film#2- Z jakością też nie najlepiej, co wynika z braku umiejętności renderowania w Vegas'ie! Pracuję nad tym! Treściowo lepiej niż ostatnio- mieliśmy już co pokazać :)

Na początku stycznia jeśli wszytko pójdzie w porządku będzie następny film! Tym razem mamy potężny sprzęt! Mile widziana konstruktywna krytyka a także komentarze, głosy i ew suby na YouTube :)
Pozdro

Odpowiedz
Przenoszę i warn.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ocenie sam wygląd oraz estetyczność pracy. Na początku warto zapamiętać, że to nie jest teledysk! I nie musi być jedna piosenka. Oklepane intro, brak CIEKAWYCH efektów, ogólnie chaotyczny montaż. Wyglądało to trochę jak pokaz slajdów tyle że z klipami video oraz muzyką. Tyle ode mnie. Oceniać nie będę, bo powiecie że zaniżam :)
Odpowiedz
Włączyłem od razu drugi.
Ale przestałem oglądać już chyba w trzeciej sekundzie, jak zobaczyłem napis "Pazdzlernlk".
Bo to zwiastuje niedbalstwo, chałturę. Skoro autor nawet nie dba by jeden z pierwszych napisów pojawiających się na ekranie, był zapisany jak należy to nie ma sensu poświęcać uwagi całemu video.
Gdybym otrzymał takie coś na biurko jako recenzent to już by było na samym dnie, przykryte stertą innych płyt.
Napisałeś "brak umiejętności renderowania w Vegasie". Jakość więc Ci bym odpuścił, ścinanie obrazu i możliwego "ducha" też. Ale nie tamto.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Taka czcionka :P Tam pisze Pazdziernik bo nie ma znaków polskich ;)
Odpowiedz
(12-21-2010, 18:53)PaweU93 napisał(a):  Taka czcionka :P Tam pisze Pazdziernik bo nie ma znaków polskich ;)

Cos mi się wydaje ze BUNCH-owi nie o to chodzłio.
A co do znaków polskich jak nie ma

Odpowiedz
Ta czcionka to Newtown i nie ma znaków polskich ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości