zakrywanie loga
Siemka,
znalazłem w turtorialach temat o zakrywaniu loga telewizyjnego, jest wszystko ladnie opisane, nawet linki do pluginów, problem w tym ze nie wspolgraja one z Sony vegasem 9 pro, którego używam. Pytanie jest następujące: czy sa jakieś pluginy działające w ten sam sposób jak te podane w tym turtorialu(http://sonyvegas.info/Temat-Jak-%C5%82ad...-telewizji) ?? a może znacie inny sposób na zakrycie loga telewizji bądź jakiegokolwiek innego?? ;)
Pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:a może znacie inny sposób na zakrycie loga telewizji
Daj w to miejce czarny prostokąt.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
nie do konca jasno sie wyrazilem ;) inne sposoby dzialajace jak ten w turtuorialu ;) bo nie chcialbym w filmiku w dwoch miejscach, czarnych paskow naklejac ;)
Odpowiedz
no to rozmyj to logo itd. Do VirtualDub'a jest taki plugin, logo remover czy jakos tak.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Zawsze pozostaje zrobienie powiększenia kosztem jakości, ale to to na pewno dobrze wiesz.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
tak bunch to wiem i to nie wchodzi w grę ;) efix dzięki bardzo za podpowiedź, nie znałem tego programu ;) prośbę mam jescze taką do Ciebie, czy mgółbyś mi podesłać na maila jakąś podpowiedź jak to się robi tym logo removerem?? O ile wiesz ;) bo ściagnąłem VD i ten plugin logo remover, ale nie bardzo wiem jak skorzystać z tego ;) Jeśli byłbyś tak uprzejmy to napisz mi na maila: maras_k@wp.pl ;)
Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedzi ;)
Odpowiedz
1. Jest do niego instrukcja
2. Są tutki na sieci, wysil się trochę
3. Moim zdanie jest to tak banalne że nie trzeba nawet czytać instrukcji, wystarczy zobaczyć parametru pluginu
4. Nie udzielam porad na priv.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
1. Nie mam instrukcji.
2. Spoko poszukam wysile się :P
3. Twoje zdanie i masz do niego prawo.
4. Ok.
Dzięki za pomoc ;)

Parę godziń później:
Poszukałem trochę i znalazłem turtorial ;) Jakby ktoś potrzebował:

Pozdrawiam
Odpowiedz