Problem z filmem
Witam ostatnio po tym jak dodałem film na timeline to są jakieś dziwne zakłócenia i w ogóle jakieś dziwne efekty, film jest w formacie mp4 (m4v) tak przynajmniej piszę wie ktoś jak wyeliminować ten problem?
Odpowiedz
Skąd film?
Odpowiedz
Jest to fragment meczu,który bardzo potrzebuje ale nie mogę go zmontować bo są jakieś dziwne zakłócenia
Odpowiedz
Ale skąd? YouTube?
Odpowiedz
Nie z fileserve.com znalezione w necie,nie rozumiem twojego pytania to są urywki z telewizji a ten j****y sony vegas nawet nie potrafi tego odtworzyć,Windows Movie Player normalnie odtwarza film bez żadnych zakłóceń i innych tego typu rzeczy
Odpowiedz
Jak się nie podoba program, to go wywal. Przecież na 100% pobrałeś go z wareza/torrentów. I skorzystaj z Premiere, który by ci go nawet nie pozwolił na tracka wrzucić.
Pobierz program abcAVI, sprawdź jaki kodek, wrzuć screena tych efektów. MP4 to tylko 'kontener', w którym może być film zakodowany za pomocą kodeka dvix, avc, huff, mpeg2 itd. Z tego co się orientuje to Twój plik będzie posiadał kompresję międzyklatkową i dlatego te błędy.
Media Player ze względu na to, że posiada własne kodeki łyka każde gówno.
Odpowiedz
Następny co swoje ignoranctwo i lamerstwo składa na barki vegas. Po co młotku używasz soft który uważasz za j***ny?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Cytat:dziwne zakłócenia i w ogóle jakieś dziwne efekty
Widzę, że możesz podjąć pracę jako wyśmienity pentester!

(12-16-2010, 21:14)Dimek napisał(a):  Nie z fileserve.com znalezione w necie,nie rozumiem twojego pytania to są urywki z telewizji a ten j****y sony vegas nawet nie potrafi tego odtworzyć,Windows Movie Player normalnie odtwarza film bez żadnych zakłóceń i innych tego typu rzeczy

Nie mam więcej pytań :) Takim osobom ja już przestałem pomagać. Parafrazując dwie wcześniejsze wypowiedzi, po prostu albo człowiek chce się uczyć i poszerzać swoją wiedzę albo woli zostać ignorantem, który niczego nie rozumie i wszystko jest oczywiście chujowe, bo się tym posługiwać nie potrafi.

Posługujesz się profesjonalnym softem i do tego on jest przystosowany. Do profesjonalnego użytku, a nie do wrzucania zaciągniętych gdzieś z neta filmików z kodekim, gdzie klatkę kluczową ma co 10 sekund, rozdzielczość z dupy lub jeszcze inne niespodzianki. Co producenta obchodzi twoje zdanie skoro nie zapłaciłeś za program? :-) Czy on coś na tym traci? Po co opłacać programistów, aby dopracowali program, aby łykał takie "coś z internetu", jak żadnych korzyści z tego tytułu nie będzie posiadał? Więc nie płacz tylko poszukaj (chociażby na forum?) i poczytaj (chociażby manuala?) i odpowiedz sobie na pytanie, czy to co chcę uzyskać muszę naprawdę zrobić w Vegasie. W większości przypadkach ten movie maker od windowsa zaspokaja potrzeby.

Vegas ma swoje wymagania i musisz się do nich zastosować.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz