Surowy materiał filmowy
Może Wy się orientujecie, skąd mogę ściągnąć jakiś surowy materiał filmowy z dobrymi scenami i jakością HD. Chodzi o to, że chciałbym zrobić próbkę montażu 1-2 minuty.
Odpowiedz
http://www.demo-world.eu/trailers/high-d...ailers.php
Surowy materiał .m2ts Są tam różne sceny, intra znanych firm, może będzie ci to odpowiadać.
Odpowiedz
(12-16-2010, 20:46)Caman napisał(a):  Może Wy się orientujecie, skąd mogę ściągnąć jakiś surowy materiał filmowy z dobrymi scenami i jakością HD. Chodzi o to, że chciałbym zrobić próbkę montażu 1-2 minuty.

Heh, niestety ale najlepiej jeżeli samemu to nagrasz. Nieważne czy to będzie HD czy QVGA. Jak się chcesz 'bawić' w edycję jeżeli nie posiadasz pomysłu? Może zacytuję kogoś :) może ktoś pamięta ten tekst:
http://www.sfx.com.pl/ napisał(a):Kręć ujęcia dostosowane do efektów a nie na odwrót. Rzadko kiedy (czyli prawie nigdy) udaje się zrobić dobry efekt korzystając z przypadkowego materiału.
Serio, nie rozumie Twojej idei.
Odpowiedz
Ja ci mogę dać jak chcesz, swoje.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Mam coś takiego jak byś był zainteresowany

bitrate pliku: 21.8 Mbps
Format: BDAV
Video FPS: 25.000
Video kodek:
Video bitrate: 20.7 Mbps
Video rozdzielczość: 1920x1080
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: AC-3
Audio format wynik: Audio Coding 3
Audio bitrate: 256 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 48.0 KHz
Odpowiedz
Zależy mi na czymś bardziej profesjonalnym, Bunch ;p ale Twoim materiałem także nie pogardzę - jak możesz, podeślij.

@UP:
No, fajnie jakbyś przesłał ; )
Odpowiedz
(12-17-2010, 20:57)Caman napisał(a):  Zależy mi na czymś bardziej profesjonalnym, Bunch

To znaczy na czym?

Surowy klip? - jest.
HD? - jest.

Ale jak nie, to nie. :]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
prześlij prześlij, przecież prosiłem.
Odpowiedz
Znaczy kto ma w końcu przesłać??
Odpowiedz
Obydwoje ; )
Odpowiedz