Pomoc Renderowanie DVD
Witam! Mam pewien problem i potrzebuję pomocy. W Sony Vegas 9 stworzyłem mniej więcej 30 minutowy film, który z założenia ma być do oglądania go na moim DVD. Chciałem go przez noc wyrenderować, więc przed snem zacząłem rendering i poszedłem spać. Rano okazało się, że zapomniałem wyłączyć trybu uśpienia w komputerze i wyrenderowało mi tylko jakieś 5 minut filmu. Jednak co jest dziwne te 5 minut filmu zajmowało mi aż 800 MB. Czy idąc tym tropem po 30 minutach filmu będę miał plik zajmujący prawie 5GB? Proszę pomóżcie mi w wybraniu najlepszych ustawień. Film ustawiłem w PAL Standard / IMX Widescreen (720x576; 25 000 fps). Ponieważ chciałem aby film był do DVD i w widescreenie przed samym renderingiem ustawiłem format na MPEG-2 a template na HDV-720-25p. Dodam jeszcze, że jestem laikiem w tej dziedzinie i z tego powodu proszę o wyrozumiałość i uwzględnienie tego w waszych odpowiedziach.
Odpowiedz
Było przeszukać forum. Zapraszam do siebie: http://www.efix.pl/archiwum-efix/tutoria...itect.html

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz