Efekt "Animusa"
Witam, jesli ktos gral w Assassin's Creed pewnie bedzie rozumial oco chodzi. Mianowicie :

od 7;20 efekt takich jakby bialych linijek czy siatki.

Albo lepiej widoczne na

0;53. W tym filmie co podalem wyzej jest duzo takich ujec wlasnie.
Moglby mi ktos napisac jak zrobic recznie, albo jakis plugin taka "siatke"?
Odpowiedz
Tworzysz w jakimś programie te linie - osobno pionowe i poziome, odpowiednio dodajesz efekt tvsimulator. Dla lepszego efektu możesz np. zduplikować te kilka klatek, przenieść na warstwę wyżej, zmienić krycie i lekko przesunąć w pan/crop
Odpowiedz
Ha! Nawet nie kliknąłem w linki a już wiedziałem do czego będzie młodzieniec pił! :]
Jestem dobry, nie? Zauważyliście, że jakby użytkownicy tego forum są "utorowywani" właśnie tutaj z pewnych grup społecznych? W stylu: ostatnio na pewnym serwisie growym zadebiutował fajny montaż z Asassin's Creed II, i teraz następuje wysyp pytań jak to zrobić akurat na naszym (tfu! To znaczy - akurat tu na... ) forum. Z Tibią - co pisałem już - jest podobnie. Widnieje na pewnej stronie tutek który omawia montowanie w Vegasie i sru, Tibijczycy tu się zagnieżdżają. Bardzo ciekawe zjawisko. Taka "komunikacja kulturowa". Prawda?

Ale czy to źle? Nie. Ludzie młodzi się chcą uczyć i pytają. Bądźcie dobrymi nauczycielami.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Cytat: Ha! Nawet nie kliknąłem w linki a już wiedziałem do czego będzie młodzieniec pił! :]
Jestem dobry, nie? Zauważyliście, że jakby użytkownicy tego forum są "utorowywani" właśnie tutaj z pewnych grup społecznych? W stylu: ostatnio na pewnym serwisie growym zadebiutował fajny montaż z Asassin's Creed II, i teraz następuje wysyp pytań jak to zrobić akurat na naszym (tfu! To znaczy - [b]akurat tu na... [b]) forum. Z Tibią - co pisałem już - jest podobnie. Widnieje na pewnej stronie tutek który omawia montowanie w Vegasie i sru, Tibijczycy tu się zagnieżdżają. Bardzo ciekawe zjawisko. Taka "komunikacja kulturowa". Prawda?
Nie rozumiem o co Ci chodziło, ale i tak mi się spodobało :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości