Rs 125
Krótki filmik przedstawiający moją RS 125.Słabo wygląda bo nagrywane przy trudnych warunkach oświetleniowych i nie potrafiłem poradzić sobie z balansem bieli :/ A ruchy statywem nie są takie płynne bo słabej jakości statyw mam.

Odpowiedz
Całkiem ładny klip, chociaż dla mnie nie pasuje ta muzyka, ja wolę bardziej energiczny nastrój przy prezentowaniu motocykli (motoryzacji). A co do trudnych warunków oświetleniowych to dla tej kamery to chyba tylko noc to trudne warunki do kręcenia :)
Odpowiedz
W sumie tak, ale jeszcze nie potrafię do końca jej okiełznać xD
Odpowiedz
Podoba mi się i jak dla mnie taka muzyka pasuje do filmu. Energiczna muzyka by tu nie pasowała ponieważ motocykl stoi i ruch kamery też jest spokojny.

Swoją drogą kiedyś marzyłem o takiej RS125 - jedna z najlepszych maszyn w swojej klasie :) Też się interesuję motocyklami i mam CBRkę 900 i Motorynkę . Jeżeli chcesz to zapraszam do siebie, też mam spokojny podkład muzyczny :)

Odpowiedz
(12-15-2010, 11:03)Honda napisał(a):  Podoba mi się i jak dla mnie taka muzyka pasuje do filmu. Energiczna muzyka by tu nie pasowała ponieważ motocykl stoi i ruch kamery też jest spokojny.

Swoją drogą kiedyś marzyłem o takiej RS125 - jedna z najlepszych maszyn w swojej klasie :) Też się interesuję motocyklami i mam CBRkę 900 i Motorynkę . Jeżeli chcesz to zapraszam do siebie, też mam spokojny podkład muzyczny :)

No RS najlepsza w swojej klasie ;) Może mito w wersji z 7 biegami może konkurować, ale jest za mało praktyczne ;)
A twój filmik bardzo fajny ;)
Odpowiedz
Jak przeczytałem że filmik wygląda słabo bo trudne warunki oświetleniowe to chwile się zastanowiłem czy jest sens oglądać... ale zajrzałem i wszystko bardzo elegancko. Super ujęcia, koniecznie musisz zrobić coś ze statywem i będzie 6/6 :)

Powiedzcie mi... np to ujęcie z obrotomierzem, chodzi mi o ostrość-czy taki bajer jest dostępny w handcam?
Mam na myśli kamerki nieco droższe niż jakieś tam niby Toschiby za 500zł.
Odpowiedz
Musisz patrzeć czy kamera ma manualne ustawianie ostrości, ale myślę że by się coś znalazło ;)
Odpowiedz
Większość ma, to też zależy od obiektywu, jasności, matrycy.... nawet w takiej toshibie powinna być taka możliwość. Osobiście do czegoś takiego polecam lustrzanki - duuużo większa matryca, wymienne obiektywy dużo więcej manualnych ustawień.
Ja aby wykonać takie płynne 'przejście' ostrości wykorzystuje właśnie laptopa i lustrzankę - ponieważ nawet jeżeli aparat jest na statywie może się go delikatnie poruszyć oraz nie zawsze jest płynne. Więc na laptopie ustawiam punkt początkowy oraz końcowy ostrości później włączam nagrywanie itd.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości