praca inżynierska + materiały
Witam, bardzo bym prosił o jakieś materiały najlepiej w języku polskim dotyczace sony vegas wersji 9 gdyż piszę pracę o temacie:
opracowanei projektu multimedialnego przy uzyciu sony vegas:)
mam juz troche materiałow ale zawsze warto mieć wiecej, dodatkowo bardzo bym prosil o jakis scenariusz na film taki 5 - 10 min ktory bedize zawieral najwiecej mozlwiosci sony vegasa.
Ewentualnie bo nie jestem taki dobry jeszcze w tym programie czy moglbym liczyc na wasza pomoc przy pisaniu owej pracy??
Dziekuje wszyskim za posty z podpoiwedziami mam nadzieje ze bedize ich jak najwiecej:)
Pozdrawiam
Odpowiedz
Mam chyba deja vue. Odnoszę wrażenie, że już o to pytałeś, i chyba dosyć jednoznacznie odpisałem co sądzę o Twojej "pracy inżynierskiej". Więc albo to błąd w Matrixie, albo nie zrozumiałeś.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Kpisz czy o drogę pytasz? Nie wiem, jakich nadzwyczajnych możliwości można się spodziewać w tym programie. Do tego oczekujesz czegoś, co w większości wypadków kosztuje sporo kasy. Ogólnie, jak można wybrać temat, którego się prawie nie zna.
Odpowiedz
ok widzę ze na forum posiweconym temu programowi nic sie nie dowiem,
szkoda
a tak na marginesie moze temat pracy wybral mi promotor a nie ja sam ale to tak na marginesie
dzieki za tak liczna odpowiedz.
Odpowiedz
Jasne, koniowi to zamelduj, promotor wybrał Ci Vegasa. To niech Ci jeszcze zasponsoruje tego Vegasa, niech CI napisze scenariusz a najlepiej niech Ci zrobi całą pracę. I zgadza się kolego, na tym forum totalnych opierdalaczy i leserów nie obsługujemy.

Odpowiedz
ok najlepiej tak podchodzić do sprawy bo to jest najprostsze nie będę wam zaśmiecał forum swoimi wypowiedziami, ale najlepiej oceniać innych nie wiedząc ile wlożyli pracy i wysiłku żeby czegoś się nauczyc, a w pierwszym posice napsiales mi o stronie vegas, czy myslales ze tam nie bylem?? myslisz ze vegasa mam od wczoraj??
Odpowiedz
Tak. Tak myślę. Poza tym pisz po polsku, używaj znaków interpunkcyjnych itd. Wysiłku nie włożyłeś żadnego sądząc po zadanym pytaniu i jego stylu. Prowadzę fora od wielu lat i znam wypowiedzi tego typu. Więc - nie chrzań i przestań histeryzować, nikogo tu nie ruszają takie dramatyczne wypowiedzi. To nie film.

Odpowiedz
(12-12-2010, 13:13)labzap napisał(a):  Witam, bardzo bym prosił o jakieś materiały najlepiej w języku polskim dotyczace sony vegas wersji 9 gdyż piszę pracę o temacie:
opracowanei projektu multimedialnego przy uzyciu sony vegas:)
mam juz troche materiałow ale zawsze warto mieć wiecej, dodatkowo bardzo bym prosil o jakis scenariusz na film taki 5 - 10 min ktory bedize zawieral najwiecej mozlwiosci sony vegasa.
Ewentualnie bo nie jestem taki dobry jeszcze w tym programie czy moglbym liczyc na wasza pomoc przy pisaniu owej pracy??
Dziekuje wszyskim za posty z podpoiwedziami mam nadzieje ze bedize ich jak najwiecej:)
Pozdrawiam

Dobre. Więc tak...

Opracowanie projektu multimedialnego przy użyciu Vegasa?
Niby on do tego nie jest stworzony, ale DA się z niego wycisnąć fajne rzeczy, nawet i takie o jakie pytasz.
Scenariusz o możliwościach Vegasa? I cóż to tam miałoby się znaleźć jak nie wypisanie listy jego funkcji? Nie lepiej będzie opowiedzieć jak uzyskać coś czego pozornie uzyskać się nie da, w sprytny sposób? Albo jakiś bardzo fajny efekt, powstały w wyniku połączeniu kilku efektów, sprytu itd?

Obecnie jestem w trakcie tworzenia sporej i pomysłowej animacji, jak skończę to się pochwalę tu na forum więc zobaczysz że można i w Vegasie robić fajne rzeczy, wspomagając się tylko softem graficznym.

P.S.
Najlepsze jednak w tym wszystkim jest to, że to nie jest forum gotowców w stylu "ściąga.pl" a ten temat prawi jasno - zróbcio coś za mnie. Napiszcie mi scenariusz - mnie powaliło na kolana :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Witam ponownie:)
Po ciężkich bojach mam już 70 stron pracy:) i projekt gotowy, jest to film o gotowaniu:P:P co ala ''Pascal: Po prostu gotuj''...Mam jednak do was ogromna prośbę chodzi mi o to co zostało zmienione w wersji 9.0 pro w stosunku to wcześniejszych wersji. w maualu jest coś nie coś i z wideo sobie jakoś poradziłem bo się znam na tym choć trochę ale o audio nie wiem za dużo, już dałem to do tłumaczenia znajomej która uczy angielskiego ale ona tez nie bardzo umiała mi pomoc wiec bardzo liczę na was:)
plik w załączniku.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Pomoże ktoś to przetłumaczyć??:)
Odpowiedz