Honda Civic
Przedstawiam film o swojej Hondzie Civic :)
Muzyka własnej produkcji

Zapraszam do konstruktywnej krytyki
Odpowiedz
Dla mnie to takie 4/6, to chyba pokaz możliwości montowania niż przedstawienie samochodu :)
Odpowiedz
4/6 to nie jest najgorzej ;) napisal bys co bys zmienil lub co bys chcial zobaczyc w filmie. Z checia posluchał bym opini zeby na przyszlosc wiedziec na co zwrocic uwagę :)
Odpowiedz
Mmmmmm..... Ładnie :)
Bardzo fajnie zmontowane, ciekawe ujęcia, klimatyczna muzyka.

W czym robiłeś muzyczke?
Powiedz jakim sprzętem nagrywane?
Może polecisz jakąś kamerke do tematyki motoryzacyjnej... (okolice 1000zł)
Ile klatek/s powinna mieć kamera żeby można było znacząco zwalniać nagranie???
Odpowiedz
Cytat:Ile klatek/s powinna mieć kamera żeby można było znacząco zwalniać nagranie???
Zależy jak bardzo - może wystarczy 60, może 1000 :)
Cytat:Może polecisz jakąś kamerke do tematyki motoryzacyjnej... (okolice 1000zł)
Kamera jak kamera, nie dzieli się ich na do motoryzacji etc. Do tej ceny jedynie używki, poszukaj panasonica HDC-SD9.
Odpowiedz
Mi się podobało. Fajne ujęcia i montaż. Muzyka pasuje, wszystko.
Mam pytanie tylko, kto prowadził a kto filmował?
Kogo zaangażowałeś do pomocy?

Trochę tylko zbyt ciemno było w garażu, zbyt duży kontrast. Ale to już kompletnie nie ma znaczenia.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Co do wyboru kamery to nie pomogę bo nie mam duzego doswiadczenia ale polecam to co mam czyli Canon HV40. Muzykę robię w programie Fruity Loops.

Co do samego filmu, to pierwsza scena z napisami jest moja, pozniej po napisach w tle z zamkiem poprosilem kolege zeby mnie kamerowal, sam ustawialem mu kamere on mial mnie tylko nia sledzic. Kolejne sceny w plenerze dalekim i zblizenia na samochod to moja robota a kobieta kierowała samochodem, tak samo ujecia nocne.
W garazu ponownie poprosilem kolege zeby mnie kamerowal i tutaj dalem mu wolna reke, co nagra to bedzie, jedynie poprosilem go o to zeby w jednej scenie nagral samochod od przodu podczas wolnej jazdy. Jak sie podoba to milo, na przyszly rok planujemy nagrac kilka innych motoryzacyjnych filmow :)

Pozdr
Odpowiedz
Przepraszam.... Co robił?!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
No przecież napisał "kamerował" hehehe skąd tacy się biorą.
Odpowiedz
dobry montaż, odrobinę za dużo tv sima wg mnie :) ujecia były na dobrym poziomie :)
ogolnie bardzo przejrzysta i schludna praca ;)

(12-19-2010, 2:55)krisit napisał(a):  No przecież napisał "kamerował" hehehe skąd tacy się biorą.

nie wiem czy to ironiczny żart czy nabijasz się ze swojej niewiedzy... mam nieodparte wrażenie że mówi się ''filmował'' :)
Odpowiedz