Ściny przy oglądaniu...
Mam problem wrzucam film Format"AVI"
wyskakuje buforowanie trwa około 7-10 sekund po czym odpalam film w sony vegas 10 i mi co 2-3 sekundy mocno scina nie przeskakuję dalej tylko stoi w miejscu a nagle po 20s jest juz obraz kolo konca. czy to może zależeć od PC?
Mój sprzęt
Procesor intel 2.0
Grafika GeForce 8600gt 512MB
Ram 2gb DDR 2
czy może problem tkwi w złym CFG programu. Proszę o pomoc
Am The Superman[/font]
Odpowiedz
Problem prawdopodobnie tkwi w uszkodzonym pliku avi.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Hm... O to chodzi iż nie tylko ten film wrzucałem scina mnie też przy kilku innych większych a przy obrazkach efektach nie tylko przy filmach robi co sekunde stop kratke i jeszcze sccina dosc mocno ledwo idzie cos obejrzeć
Am The Superman[/font]
Odpowiedz
Nie napisałeś jaki materiał obrabiasz, jakie masz ustawienia projektu itd.
Ponawiam pytanie - mieszkasz za granicą, uczysz się polskiego lub coś w tym stylu?

Odpowiedz
Czlowieku widze że ty jakiś nie w sosie nie podoba się to nie odpowiadaj proste...
Odpowiedz
(12-10-2010, 0:43)Lucjan napisał(a):  Czlowieku widze że ty jakiś nie w sosie nie podoba się to nie odpowiadaj proste...

Pytam czy jesteś rodakiem bo jeśli masz problemy z językiem polskim z powodu np. emigracji - odpuszczę Ci ten bełkot który produkujesz na swoich wpisach. W przeciwnym razie będę niedobry.
Niezależnie od tego, jeśli zechciałeś zapoznać się z regułami gry tutaj to powinieneś wiedzieć, że żeby Ci pomóc powinieneś podać jak najwięcej danych. Informacje które podałeś sobie podane byle jak i nie pełne.
Ale mimo to odpowiem - tak, może zależeć od PC, jego konfiguracji, konfiguracji samego Vegasa.

Odpowiedz
(12-09-2010, 23:27)Lucjan napisał(a):  Hm... O to chodzi iż nie tylko ten film wrzucałem scina mnie też przy kilku innych większych a przy obrazkach efektach nie tylko przy filmach robi co sekunde stop kratke i jeszcze sccina dosc mocno ledwo idzie cos obejrzeć

Efix, ja Cię popieram. Sam tego nienawidzę.
Ktoś chce by ktoś inny poświęcił swój czas i bezwarunkowo mu pomógł a od siebie jeszcze UTRUDNIA zrozumienie i pisze "na odpierdol się". Więc prosta zasada, jeśli samemu autorowi nie zależy na tym by odbiorcy dobrze zrozumieli problem (i nie tylko problem ale także i - jego samego) to i odbiorcy mają to w nosie. Ja też nienawidzę takiego, jak to słusznie nazwałeś, bełkotu.
Najczęściej płynie on od nierobów i dzieci neo. Jedno, wielkie, długie zdanie na sześć linijek gdzie nie wiadomo co do czego się odnosi, gdzie kończy a gdzie zaczyna.
I to już nie chodzi o znaki diakrytyczne ale o przecinki, których brak rujnuje sens!

A ta wiadomość:
Cytat:Czlowieku widze że ty jakiś nie w sosie nie podoba się to nie odpowiadaj proste...

Mnie obezwładniła :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz