Sony vegas hmm problem..
Witam,kiedyś było wszystko sprawnie i dobrze.. teraz kiedy wstawiam film nie mam aktywnych kolorów tylko jakieś ''zaśnieżone'',odinstalowalem vegasa i znowu zainstalowalem,ale problem jest nadal ;/ macie ss (róznice widac w paint cropie i na osi)

http://i51.tinypic.com/hurbbd.jpg
[Obrazek: hurbbd.jpg]

W czym tkwi problem?

jeśli nie ten dzial to prosze o przeniesienie albo danie mi odpowiedzi na PW.

dziekuje.
Odpowiedz
załącznik

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
teraz już nic,ale nadal jakieś ciemne te kolory..
split screen viev <-- tam cos zwalone jest bo teraz mam polowe ekranu w normalnych kolorach a polowe w takich zasniezonych a tam obok to co zaznaczyc Best Full? czy jak? DOBRA DZIAŁA !!
No kurde teraz znowu nie moge dac zadnego efektu.. powiedzcie mi w czym problem i co macie zaznaczone (BEST FULL) czy co?
Odpowiedz
(12-03-2010, 20:27)Beyliona napisał(a):  split screen viev <-- tam cos zwalone jest bo teraz mam polowe ekranu w normalnych kolorach a polowe w takich zasniezonych a

Czyli rozwiązałeś swój problem. Ten przycisk powoduje to, że "usuwa" wszystkie efekty nałożone na klip, tak byś mógł np. porównać jak ktoś wygląda z filtrami a jak bez. To jest informacja tylko dla Ciebie.
A to co widzisz włąśnie Świadcz o tym, że MASZ JAKIŚ FILTR WŁOŻONY NA: klip lub ścieżkę, lub na nie wiem co tam jeszcze może być. Usuń go i będzie dobrze.

P.S.
Tibia! - Tomislater się ucieszy!

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Powiem to tak:
CO mam zrobić by obraz nie był taki zaśnieżony?
-jeśli wezme spilit screen viev to mam wszedzie normalny obraz i nie moge ani dodawac efektow ani innych bajerów..

chce miec wszystko normalnie i sam chce dodawac efekty i chce miec tak ze jak otwieram nowy obraz zeby byl naturalny a nie jakis zasniezony :( kurde..
moge dac all ss tylko powiedzcie co gdzie mam usunac czy co zrobic
Odpowiedz
Przecież Ci VM-Rexor napisał co masz zrobić, prawda?

Obejrzyj jego najpierw obrazek, potem mój i usuń ten efekt z podglądu zaznaczonym przyciskiem.

Proszę:    

Już wiesz o co chodzi? Napisz czy zadziałało. Wywal wszyskie efekty jakie tam znajdziesz.
Odpowiedz
Nie wiem czego wcześniej mi to nie zadziałało ;d,teraz wszystko jest OK! dzięki wam za chwile posieconego czasu i za pomoc;) bardzo mi to było potrzebne. temat do zamkniecia.
Odpowiedz
MAM TEŻ INNY PROBLEM...
jak usunąć efekt ze ścieżki?? bo jak dodaje nowy film to mam taki przyciemniony.. o ile to sprawa nałożonego efektu na ścieżke. Proszę o pomoc np jakiś ss albo wytłumaczenie ;) dzieki
Odpowiedz
Analogicznie. Ten sam rodzaj ikony.
Odpowiedz
3 minuty potym jak napisałem posta to zobaczyłem ocb ;p dzieki za pomoc
Odpowiedz