Materiał 50fps potrzebny.
Jak w temacie - kto z Was ma kamerę filmującą w trybie 50 progresywnych klatek na sekundę? Potrzebowałbym z 10 sekund takiego materiału z jakimś szybkim ruchem, np. ruch uliczny. Może ktoś pomóc i wystawić na wrzucie taki materiał (nieprzerabiany, wprost z kamery).

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(12-03-2010, 12:13)efix napisał(a):  Jak w temacie - kto z Was ma kamerę filmującą w trybie 50 progresywnych klatek na sekundę? Potrzebowałbym z 10 sekund takiego materiału z jakimś szybkim ruchem, np. ruch uliczny. Może ktoś pomóc i wystawić na wrzucie taki materiał (nieprzerabiany, wprost z kamery).

Sauron ma. Nawet i 60! :] Możesz się go zapytać.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Wszędzie pisali, że Sauron wzbudzał przerażenie, ale nie przepuszczał że to takie potworne! :D Co to za kolo? :)

Odpowiedz
(12-04-2010, 16:40)efix napisał(a):  :D Co to za kolo? :)

Obejrzyj np.
to się dowiesz.
Odpowiedz
A widziałem widziałem, nawet Cię zasubskrybowałem :)
Pytanie było w sumie retoryczne :)

Odpowiedz
(12-05-2010, 17:11)efix napisał(a):  A widziałem widziałem, nawet Cię zasubskrybowałem :)

Wow, jaka nobilitacja.
Odpowiedz
Bunch, kolego drogi, to, że mnie wkurza Twoje podejście do Vegasa i technika, oraz to, że uważam, że wymagasz opieki psychologa nie umniejsza w moich oczach wartości Twoich prac, które akurat lubię :)
Jak wszystkie świry, masz talent! Możesz się zgłosić do TVNu. Jestem na tak.

Odpowiedz
Eeetam, nie śpiewa i nie ma mniej niż 11 lat - nie przejdzie. Btw. 60p może być?
Odpowiedz
(12-05-2010, 20:01)tidzu napisał(a):  Eeetam, nie śpiewa i nie ma mniej niż 11 lat - nie przejdzie. Btw. 60p może być?

W sumie nie bardzo, nie mniej - do testów też się przyda.Tylko proszę model kamery mi napisz.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości