Backstage z sesji zdjęciowej
Backstage z sesji zdjęciowej i przy okazji mała reklama dla mojego kolegi fotografa :)

Czekam na wszelkie sugestie :)
Odpowiedz
Jak dla mnie wyszło genialnie ;) przyznam, że zdjęcia są świetne. Niezły talent.
Odpowiedz
Czym stabilizowałeś ujęcia?
Odpowiedz
jak na moje oko to jakis fly cam i do tego z dobra stabilizacja ;)
ogolnie rzecz biorac to bardzo dobra robota, estetyczna i profesjonalna ;)
Odpowiedz
Dzieki ale i tak na dzien dzisiejszy bym jeszcze cos tu poprawil ale juz tak zostanie bo poszlo w świat ;) Stabilizacja to samorobka i taka juz kupilem, ale jestem zadowolony jak na pierwszy taki sprzet.
Odpowiedz
Super, a panorama stała sie jeszcze bardziej panoramiczniejsza :)
A powiedz jeszcze - gdzie jest ten zameczek?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(12-03-2010, 12:08)efix napisał(a):  Super, a panorama stała sie jeszcze bardziej panoramiczniejsza :)
A powiedz jeszcze - gdzie jest ten zameczek?

Własnie mam taką chorą tendencję do dodawania czarnych pasków od góry i dołu ;) Obraz skaluje na 1920x750 i dzieki tym paskom lepiej mi sie kadruje obraz, nie wiem czy to zle czy dobre podejscie?

Zamek jest na dolnym śląsku jakieś 3km od Bolkowa gdzie stoi jeszcze większy zamek ;)
Odpowiedz
Cytat:Obraz skaluje na 1920x750 i dzieki tym paskom lepiej mi sie kadruje obraz, nie wiem czy to zle czy dobre podejscie?

Trudno to oceniać w kategorii złe czy dobre, ale wg mnie bezsensowne. Owszem, 16:9 to nie format kinowy. Ale ten filmik też raczej nie będzie wyświetlany w kinie na ekranie 2.35:1 .
Tak, że jeśli na YT czy na telewizor - trochę zawracanie głowy i "strata ekranu". Co innego na ekran kinowy.
No ale jak tak lubisz to rób, na pewno nie można powiedzieć, że to źle, w tym wypadku artysta decyduje, byleś się w pewnych standardach technicznych mieścił.
He, swego czasu w Mediamarkcie widziałem 1 model telewizora o proporcjach kinowych - film wyglądał zajebiście, ale "normalna" telewizja to byłaby masakra.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Możesz dokładnie podać lokalizację, ponieważ zamek wydaje się znajomy :)
Film ekstra wyszedł, dobra stabilizacja, oraz nierzucająca się w oczy poprawa kolorów :) @up. ja do mediamarktu jadę tylko jak chce sobie pograć na konsolach.
Odpowiedz
Ale powiedz dla czego w co drugim klipie musi być zupełnie inne, odstające od siebie color correction? To nie wygląda zbyt dobrze,a na pewno nie profesjonalnie. Druga rzecz to ta czcionka...
Odpowiedz