Problem z renderingiem!
Potrzebuję pomocy, szukałem odpowiedniego tematu ale nie znalazłem.
Po zrenderowaniu filmiku jest czarny ekran.
W wielu formatach próbowałem zapisywać ale to na nic.
Podczas renderowania powinien się pokazywać w okienku stan, w którym momencie renderowania jest program ale tam również jest czarny ekran.
Wiecie może o co chodzi??
Wczoraj renderowałem było wszystko ok!
Odpowiedz
Przyczyn może być wiele (najczęściej to wina użytkownika), ale musimy mieć choćby poszlaki, żeby coś wywnioskować. Napisz jakimi kodekami się posługujesz, jaki materiał renderujesz, jakie masz parametry wyjściowe, co robiłeś w czasie między wczorajszym a dzisiejszym renderowaniem (zmiana kodeków?), itd.
Odpowiedz
(11-30-2010, 19:14)ender77 napisał(a):  Przyczyn może być wiele (najczęściej to wina użytkownika), ale musimy mieć choćby poszlaki, żeby coś wywnioskować. Napisz jakimi kodekami się posługujesz, jaki materiał renderujesz, jakie masz parametry wyjściowe, co robiłeś w czasie między wczorajszym a dzisiejszym renderowaniem (zmiana kodeków?), itd.

Powiem nie pamiętam dokładnie jakie mam kodeki coś tam kiedyś instalowałem ale tak jak mówiłem działało nic nowego nie instalowałem. Renderuje swoje intro które zrobiłem, trwa 10sekund. Nie wiem co to parametry wyjściowe. Nic nie robiłem pomiędzy wczorajszym renderowaniu a dzisiejszym. Może coś kliknąłem niechcący szukając jakichś rzeczy??

edit:// Okej zresetowałem vegasa dałem wszystkie opcje na domyślne i działa!
Odpowiedz