Czas trwania zdjęć
Możecie mi powiedzieć jak mam zmienić czas wyświetlania zdjęć np na 3 sek? Zdjęcia już ma wstawione do filmu a ręcznie zrobiłem to nie równo. Chciałbym to wyrównać.
Odpowiedz
OPCJE!
Odpowiedz
No Panie moderatorze naprawdę Pan mi pomógł. Wiem, że kredkami tego nie zrobię. Co opcje? Nie pisał bym tutaj nie próbując. Nie znalazłem sam wiec się tutaj pytam.
Odpowiedz
Było już wiele razy. Użyj opcji: Uwaga będę mówił: SZUKAJ!!!
http://sonyvegas.info/Temat-ustwienia-cz...h-do-filmu druga odpowiedź
Odpowiedz
Szukając znalazłem jak zrobić to nim się wrzuci zdjęcia, lecz nie widziałem jak to się robi gdy się je już ma w projekcie. Może używam złych haseł w wyszukiwarce ;/
W podpowiedzi też tego nie ma. Tyczy się to zdjęć które będą dopiero wrzucone a nie na te które już są umieszczone.
Odpowiedz
Właściwie, nigdy jakieś super precyzyjne ustawianie zdjęć co trzy sekundy nie było mi przydatne, ale zaznacz sobie zdjęcie, klikając dwa razy na nie, potem prawy i wybierz Zoom Selection (jeżeli trudno ustawić dokładnie).

Tutaj masz rysunek poglądowy :)
[Obrazek: jakustawiczdjecie.png]

Tam gdzie zielonym zaznaczyłem, musisz mieć 00:00:03;00, wtedy dany "obrazek" ma te swoje 3 sekundy.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
To wiedziałem myślałem,że jest metoda aby zrobić tak np z 30 fotami na raz.
Odpowiedz
Nie łatwiej usunąć te foty i wrzucić jeszcze raz?
Odpowiedz
Też mam te same problemy i chyba niema sposobu - moze ktoś wie !!!!
Odpowiedz
"Tak to jest do zmienienia w opcjach preferences > editing jedna z opcji odpowiada właśnie za zmiane czasu trwania zdjęć"
Odpowiedz