Mój teledysk! Zachęcam do oglądania ;)
Witam!
Z przyjemnością przedstawiam mój najnowszy teledysk do piosenki Mixmana - Zatrać się w życiu z płyty Awakening. Miłego oglądania ;)

Sprawdź również moje inne video :)
Sprawdź też YouTube MixMana:
http://www.youtube.com/user/mixman788
lub
MySpace:
http://www.myspace.com/mixmanmusic0

---

PS. Dlaczego nie mogę zakładać nowych tematów w Nasze Filmy? Wiem że jestem początkującym użytkownikiem tego forum ale z Vegasem mam styczność 2 lata...
Odpowiedz
Przeczytaj regulamin to się dowiesz dlaczego.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Klip nie jest jakiś tragiczny, filmowany poprawnie, spójny, zmontowany - ale jest po prostu banalny i nudny. Jeden z miliona hiphopowych klipów w których kiwający się kole łazi po jakimś zasyfiałym terenie wśród równie atrakcyjnych jak teren ziomali, pokazuje paluchami gdzie ostatnio splunął albo ptak nasrał i wylewa żale, jaki świat jest do dupy.
Generalnie można by pod to podstawić dowolnie wybrany, losowy utwór i pewnie nawet ruch ust by się zgadzał.
Nic w nim interesującego, nic wzruszającego ani do zapamiętania, co w połączeniu z monotonną muzyką, przeciętnym tekstem i kolesiem który totalnie nie umie śpiewać powoduje, że chwile po obejrzeniu zapomina się ten klip.
Jak to mówią przy powodziach - strefa niska stanów średnich.
Postaraj się może coś opowiedzieć obrazem, niekoniecznie ilustrowac tekst piosenki ale jakoś ruszyć widzem.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jak dla mnie to wierna kopia teledysku Ema - 8 Mile
Odpowiedz
To chyba różne klipy oglądaliśmy...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(11-29-2010, 21:08)efix napisał(a):  Klip nie jest jakiś tragiczny, filmowany poprawnie, spójny, zmontowany - ale jest po prostu banalny i nudny. Jeden z miliona hiphopowych klipów w których kiwający się kole łazi po jakimś zasyfiałym terenie wśród równie atrakcyjnych jak teren ziomali, pokazuje paluchami gdzie ostatnio splunął albo ptak nasrał i wylewa żale, jaki świat jest do dupy.
Generalnie można by pod to podstawić dowolnie wybrany, losowy utwór i pewnie nawet ruch ust by się zgadzał.
Nic w nim interesującego, nic wzruszającego ani do zapamiętania, co w połączeniu z monotonną muzyką, przeciętnym tekstem i kolesiem który totalnie nie umie śpiewać powoduje, że chwile po obejrzeniu zapomina się ten klip.
Jak to mówią przy powodziach - strefa niska stanów średnich.
Postaraj się może coś opowiedzieć obrazem, niekoniecznie ilustrowac tekst piosenki ale jakoś ruszyć widzem.

Dzięki za konstruktywny komentarz ;) Trzeba będzie przy następnym wziąć się więcej do roboty. Większość jeśli pisze negatywne komentarze, nie podaje argumentów. Dodam, że teledysk miał posiadać więcej scen fabularnych lecz nie udało się tego sfilmować w dostępnym czasie.

(11-29-2010, 21:17)dawidp1984 napisał(a):  Jak dla mnie to wierna kopia teledysku Ema - 8 Mile

Nie widziałem filmu 8 mila jak również teledysku. Jak jest napisane w opisie klipu muzyka (bit) jest Eminema z piosenki Lose Yourself.
Odpowiedz
Cytat:Generalnie można by pod to podstawić dowolnie wybrany, losowy utwór i pewnie nawet ruch ust by się zgadzał.
Nic w nim interesującego, nic wzruszającego ani do zapamiętania, co w połączeniu z monotonną muzyką, przeciętnym tekstem i kolesiem który totalnie nie umie śpiewać

Przecież każdy teledysk od gości pokroju Tede czy Peji, jest taki :]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości