Problem z "wcinającymi się" klatkami.
Otóż mój problem jest następujący. Robię sobie AMV i w losowych momentach, losowych częściach video niechciane klatki "wchodzą" mi pomiędzy inne. Może wytłumaczę to bardziej obrazowo.

Załóżmy, że cyferki są klatkami, a ich wartość określa kolejność.

Normalnie powinno być:
1-2-3-4-5

A jest:
1-2-4-3-4-5

Żeby zlikwidować niechcianą klatkę muszę zlikwidować też dwie sąsiednie, bo inaczej ona za chwilę "wróci" na swoje miejsce. Likwidując tą klatkę za jakiś czas spostrzegam, że gdzie indziej wcisnęła się inna niechciana klatka... i tak w kółko macieju.

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mi coś podpowiedzieli czy pomogli.
Odpowiedz
Spotkałem się z takim przebijaniem materiału. Jednak było to bardzo często miganie i od razu sugerowało jakąś sprzeczność.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Proste pytanie. Materiał wejściowy, jaki? (kontener i kodek). Jak wmv czy jakieś inne, które nadają się tylko i wyłącznie do odtwarzania, a nie do edycji wideo to jest to jak najbardziej normalna rzecz.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Format AVI.
Odpowiedz
Kontener już znamy, teraz czas na kodek - poszukaj programu gspot i sprawdź, czy to jest divx, xvid, czy coś podobnego i zainstaluj najnowszą wersję tegoż kodeka.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Nie wiem czy to to, ale instalując kodeki kierowałem się tym tematem i zawartym w nim linkiem.
Odpowiedz