Zamówienia na filmy
Witam serdecznie

Prosił bym was o pomoc w znalezieniu ludzi którzy robią filmiki na zamówienie. Pytałem wujka Google ale niestety wyskakują mi cały czas oferty związane z nagrywaniem wesel lub innych imprez xD A mi chodzi o zrobienie film prezentacyjny pewien portal. Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
Jak sądzę za dużego budżetu nie masz albo prawdopodobnie wcale, więc chyba w takich wypadkach raczej sprawdza się formuła konkursu.
Buuuuuunch, jesteś tu? Fucha dla Ciebie!

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Budżetu faktycznie za wysokiego nie mam ale nie oznacza to że czegoś tam z portfela nie wyskrobię ;) Ten konkurs to też dobry pomysł :) ewentualny zwycięzca dostał by datek xD

W razie "w" kontakt : 9185434
Odpowiedz
To nie jest kwestia wyskrobania, tylko bardzo konkretnych pieniędzy. Więc albo zlecasz to jakiemuś studiu albo freelancerowi z dobrym portfolio którzy kasują Cię jak za zboże, albo jak chcesz "za piwo" - to najprościej konkurs. Wtedy wiadomo od razu jaka "zapłata..."

Odpowiedz
efix - zdaje sobie sprawę że nikt mi za dychę filmu nie zrobi -.- Nie traktuj wszystkich z góry jak dzieci które nie mają pojęcia o świecie. Proszę o pomoc w kwestii zrobienia filmu i o ewentualne namiary na osoby które czymś takim się zajmują A TO czy mnie stać na taką "usługę" czy nie to już moja i tej osoby sprawa. Więc może zacznijmy od początku zamiast przerzucać się hasłami " za piwo ci nikt nic nie zrobi ".

Jeżeli znacie takich ludzi, macie do nich kontakt lub ich strony z portfolio to był bym wdzięczny za POMOC. Jak nie znajdę odpowiedniej oferty lub mnie nie będzie po prostu stać to skorzystam z twojej rady ...
Odpowiedz
Jak budżet < 1000 to polecę "zlecenia.przez.net" - będą się bić jak lwy o Twoje zlecenie ;). Niektórzy "weselni" wbrew pozorom też potrafią nakręcić prezentację czy teledysk. Sam też robiłem tu i ówdzie "reklamówki" co prawda sam ostatnio "jestem zarobiony", to jednak mogę się popytać ludzi czy nie znajdą chwili.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
A służę uprzejmie, od ręki np. Staszek Mąderek. Wesel nie kręci, po szkole filmowej, jakieś tam portfolio niewątpliwie ma.
http://stars-in-black.pl
Uczciwą pracą nie gardzi.
Mogę Ci też polecić kolegę z Warszawy, nawet paru z biznesu filmowego i niekoniecznie weselnego.
A co do oceniania... Wiesz... Jakby Ci to powiedzieć, po tylu latach na forum intuicja i praktyka mówi mi, że masz budżet ograniczony. Jeśli się mylę, a mam nadzieję, że tak (serio) to wal do Staszka, mogę też wtedy podesłać innych znajomych.
A weselnikami bym nie gardził, często jest tak, że co prawda na chleb codzienny zarabiają weselami, ale tworzą też inne, dużo ciekawsze rzeczy.

Odpowiedz