Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótki zwiastun
Niestety w związku z "krótkim stażem" na forum nie mogę tego postu umieścić w dziale Intra i Zwiastuny więc postanowiłem wkleić to tutaj aby zaprezentować ciekawą pracę znajomego.

Miłego oglądania ;)
Odpowiedz
super tylko jedno pytanie - co to za piosenka w tle?
Odpowiedz
no narobił się troche
Odpowiedz
właśnie - co to za utwór ???
Odpowiedz
A mi się ani trochę nie podoba.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Lubię oglądać takie montaże
Mi się podoba!
Odpowiedz
Powiem szczerze, że mi sam montaż też się nie podoba. Napisy, efekty, to wszystko tak skumulowane, że strasznie amatorsko wygląda. Tak, jakby autor chciał upchać jak najwięcej efektów, żeby pokazać co potrafi. Mi w każdym razie coś takiego się nie podoba.
Odpowiedz
fajny film. mam pytanie jak zrobiles ten efekt z swiatlem na poczatku?
Odpowiedz
To jest zanimowany efekt, który w Vegasie nazywa się Lens bodajże... Trzeba po prostu zmienić w czasie położenie "światła"
Odpowiedz
Zgadzam się z Padro Productions.
Pływające filmiki i napisy na czarnym tle nie są niczym na tyle ciekawym, żeby za całość dać więcej niż 4/10.
Napis na początku "junior productions" mi w ogóle nie podszedł, ten odblask już bardziej. 1/3 intra (całe 25 sekund) to logotypy. Teksty też jakieś takie banalne - "są motocykle", "skandal jakich mało" jakoś nie przekonują mnie do obejrzenia filmu.
Co zapamiętam z tego klipu? Czarne tło.

No ale sądzę, że dla uczestników zlotu będzie to i tak fajna pamiątka, a to jest chyba najważniejsze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości