Poprawny fomat
Witam.Mam pytanie jak wyrenderować filmik żeby:
1.Film był w formacie 16;9
2.Żeby nie był zniekształcony-tzn rozciągnięty
Dzięki za odpowiedzi
Odpowiedz
Przecież to zależy od tego jaki masz materiał wejściowy... Poza tym są poradniki na forum, jak poprawnie to robić. Wysil się i poświęć kilka minut na przejrzenie tematów.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Jeszcze jedno mam pytanie-bo niby sobie poradziłam z tym formatem.Po prostu dałam w Event Pan cropie 16;9,ale jeżeli chcę tak zrobić całą ścieżkę to na każdym klipie muszę zaznaczać opcje PanCrop i 16;9?
Odpowiedz
Tak.
Odpowiedz
Witam
To może i mi podpowiecie co zrobić.
Posiadam trochę filmików z moim dzieckiem w formacie MOV (powiedzmy 1.5h), chciałbym je skleić i stworzyć 1 film DVD o tym samym czasie o wielkości 4Gb
Czy jest to waszym zdaniem wykonalne ?
Odpowiedz
Nie widzę problemu ;) Na zwykłym jednostronnym DVD spokojnie mieści się średnio 150 minut, czyli 2.5h.
Odpowiedz
Dzięki
Ale czy możesz mi podpowiedzieć co i jak ustawić by nie stracić zbytnio na jakości i cieszyć się długością filmu?
Odpowiedz
Rozdzielczość - pal'owska, klatki też, bitrate tak +/- 5000 kbit/s. Zależy jaka długość filmu, czy będzie menu, jaki bitrate audio.
Odpowiedz
(12-04-2010, 5:51)tomislater napisał(a):  Na zwykłym jednostronnym DVD spokojnie mieści się średnio 150 minut, czyli 2.5h.
Ale mówimy o dobrej jakości czy z czterech liter? Dobra jakość to 90 min na DVD jednowarstwowym, a 2,5 godz. to na dwuwarstwowym.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości