Gramy duela: FPP tutorial
Filmik z lektorem zrobiony na przykładzie gry UT3. W 90% robiony Vegasem (reszta AE i Photoshop), na ustawieniach, jakie podali mi forumowicze (wreszcie nie ma problemów z rozdzielczością na YT ;p). Całość podzielona jest na 2 części ze względu na pojemność YT.

Odpowiedz
Film się bardzo przyjemnie oglądało, ale to trzeszczenie... Dziwne trochę, że jesteś dziewczyną i nie wpadłaś, na to jak sobie z tym poradzić.
Odpowiedz
Pomaga materiał nakładany na mikrofon lub ekran powstrzymujący co głośniejsze dźwięki (czego dowiedziałam się już po ptakach), tak robią m. in. spikerzy radiowi. Nie zajmowałam się wcześniej nigdy profesjonalnymi nagraniami i byłam pewna, że to po prostu wina sprzętu. A kartę dźwiękową i mikrofon nie mam z najwyższej półki.
Odpowiedz
Ja też niestety poradniki (głównie vegas i blender) nagrywałem na zintegrowanej karcie dźwiękowej oraz taniemu mikrofonowi, dopiero niedawno zauważyłem, że wewnętrzny mikrofon w lustrzance daje dźwięk dużo lepszej jakości :) Ale niestety nie ma on nic przeciwwietrznego i trzeba jakąś szmatkę czy gąbkę na niego dawać, aby nie trzeszczało.
Odpowiedz
Albo zrobić siatkę z pończochy ;)
Odpowiedz
To miałem na myśli w pierwszym poście:)
Odpowiedz
Tak to po angielsku wyszło, z innym lektorem.

Odpowiedz
Pomijając trzeszczenie coś jest nie tak z dźwiękiem w pierwszej polskiej części, jak włączyłem myślałem że mi subwoofer głośnik wypluje, coś tak burczy/brzęczy w niskich tonach.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości