[ BeeTv ] Strefa B-24

Wersja Normalna

Wersja HD

Nowy krótkometrażowy film BeeTv.
Postanowiliśmy nakręcić coś przed okresem zimowym. Myślę, że nie jest źle choć mogło by być lepiej ale cóż.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam miłego oglądania.
( Po napisach końcowych są nieudane sceny także nie zamykać Playera bo skończeniu oglądania )
Liczę na Oceny i Komentarze Tutaj i Na YouTube
Zapraszam również na naszą stronę http://www.BeeTv.com.pl/

Pozdrawiam Griver
Odpowiedz
Bardzo fajne i pomimo tego ze praca kamery i gra aktorska moglaby byc lepsza to film mnie wciagnal i obejzalem do konca co rzadko mi sie zdarza :) Dobrze wyglada ten wybuch i czekam na kolejne filmy :) PozdRR
Odpowiedz
Thx Za Komentarz. :D Pozdro !!
Odpowiedz
Musze powiedzieć, że takie filmy, mimo całej swojej żenady mają urok. Po prostu kocham taką radosną zabawę w kino.
Inna sprawa, że zawsze jak oglądam takie produkcję z młodymi agentami, gangsterami itp. postaciami wykonującymi tajne akcje na pobliskim parkingu albo Jedi w bluzach od judo, walczących wśród brzóz w pobliskim zagajniku przypomina mi się klasyczny dowcip o Jasiu:
Cytat:Pani pyta Jasia, kim chciałby być.
- Chcę być dużym rockersem.
- A co robi duży rockers? - Jeździ na motorze, pije wódkę i używa panienek.
- Jasiu, zastanów się, jesteś mały, to nie ma sensu...
- Jak to nie ma? Na razie jestem małym rockersem i jest mi dobrze!
- A co robi mały rockers?
- Jeździ na rowerze, pije mleko i się onanizuje.

Ale ogólnie jak na ten rodzaj produkcji całkiem przyzwoite. Klasycznie jak wszyscy upieracie się, że w tle do każdego obrazka musi jakaś muzyka lecieć.
Na grę aktorską, dialogi i scenariusz miłościwie spuszczę zasłonę milczenia, ale jak mówię - nie jest źle. Trochę techniki Wam brakuje, ale to jeszcze nadrobicie. Szkoda by było, gdybyście tego dalej nie rozwijali zwłaszcza, że widzę, że całkiem sporo osób chciało się razem bawić w film, a zwykle bardzo trudno zebrać ekipę.
Życzę powodzenia w każdym razie.

PS Bardzo ładnie zrobiony wybuch.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Mi się tylko nie podobają: drgania kamery - wiem że trzeba dużo pracy włożyć w to żeby odpowiednio umocować kamerę ale sukces tkwi w szczegółach. Druga rzecz to tekst powinniście nad nim więcej popracować i np. gdy Twój towarzysz schodził z tej górki nie powinieneś mówić "co on planuje?" bo po co gadasz do siebie? Lepiej by było gdybyś podłożył sam dźwięk bez otwierania ust tak jak by to były Twoje myśli (o ile wiesz o co mi chodzi).
Oprócz tego nie mam żadnych zastrzeżeń świetny filmik fajne intro widać znasz się na rzeczy. No i doskonałe użycie Action Essentials. Krew i wybuch były bardzo ładnie zmontowane domyślam się że robiłeś je w AAE.
Dobra robota i gratuluje tak dobrze zgranego zespołu. BRAWO!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości