Pilne - monitor
Jutro odbieram kompa, zgodnie z Waszymi sugestiami i7 950 /12 GB RAM/ Płyta graficzna ta ta ta nvidia zalecana i 1+1 TB na system oraz 2 TG magazyn.

Zaczynam ślepnąć i teraz znowu pilne pytanie do Was.
Jaki polecacie monitor?
27" czy 24"
mam jeszcze ok. 2000 zł i nie więcej

znawcy tematu polecają mi monitor z matrycą s-ips
kurde ale dostępny wtedy będzie dla mnie tylko 24" HP .. do takiego dotarłem.
Macie inne propozycje?
Proszę o pomoc. Bardzo proszę.

Pozdrawiam
Kapital

Odpowiedz
i wystarczy, lepiej pomyśl o drugim - moze być trochę mniejszy np 20-22 - na preview też na ips
Odpowiedz
(11-18-2010, 4:59)groh napisał(a):  i wystarczy
Dziękuję za informacje
zamówiłem 24" HP sips za 1540 zł z przesyłką.
W Niemczech wyszedłby mi drożej. Ciekawe?

Pozdrawiam
Kapital
Odpowiedz
mz dla filmowca nie ma lepszego rozwiązania niz 32 calowy full hd tv jako monitor, sam uzywam sama 32c530 i jest to r e w e l a c y j n e rozwiązanie, 32 calowy monitor za 1500 zł, do tego, na matrycy S-PVA, czego chcieć więcej ....
Odpowiedz
Ja mam 22 cale i podczas zabawy w vegasie prezentuje się wyśmienicie - wszystko wyraźnie jest na ekranie, nie trzeba nic przewijać.
Odpowiedz
A prawda jest taka, że wszystkie te monitory jak ktoś na prawdę chce mieć kontrolę nad tym co robi można o kant dupy rozbić ze względu na totalne przekłamanie kolorów. Jedynie co lepsze plazmy, zwłaszcza tez z certyfikatem THX, gdzie można wyłączyć wszystkie "polepszacze" i widzieć to, co na prawdę jest w pliku.
Z drugiej strony biorąc pod uwagę, że w tej chwili filmy ogląda sie w większości na YT, tanich LCD i ekranach komórek - bo ja wiem czy jest sens się przejmować>?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości