PROBLEM VEGAS OTWORZENIE PLIKU!
Witam.

Zrobilem ostatnio filmik w Vegasie 8, gdy go zapisalem na np, FILMIK.wmv i mialem jeszcze plik do vegasa czyli np: filmik.veg oraz plik, filmik.bak
Jak chce odtworzyc moj filmik np aby edytowac cos to wyskakuje mi taki blad:

[Obrazek: vegasxv.jpg]

Nie wiem dlaczego takie mam kiedys nie mialem takiego bledu!
Prosze o pomoc bo filmik na jutro mam dac do szkoly!!!
Odpowiedz
Standardowo... otwórz w nowszej wersji lub przeciągnij zapisany plik projektu do Vegasa (o ile nie masz potrzeby jeszcze montować).
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Moze chodzi o to że ja ten projekt w HD robiłem i nie chce otworzyc bo ustawia sie standartowe NTDTV:| czy jakos tak
Odpowiedz
Jaka informacja jest w szczegółach?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
w katalogu w którym jest zapisany .veg jest plik o tej samej nazwie i rozszeżeniu veg.bak - to kopia bezpieczeństwa. zmień nazwę na inną z końcówką .veg i spróbuj otworzyć. Jeszcze możesz sprawdzić w domyślnym katalogu beckapu, wszystko co ma datę ostatniego montażu i rozszeżenie .veg. Czasami się tak własnie działo w SV8 że zapisywała z jakimś błędem i nie potrafiła tego otworzyć
Odpowiedz
Wiec ten problem sie zaczał tym:

Sciagnalem sobie z neta taki efekt ORB który wrzucilem do vegasa na poczatku jako FLV Plik sredniej jakosci (sredni rozmiar). Rozdzielczosc - 640x360

Lecz po wrzuceniu go do vegasa, to program (vegas) nie ogarnial na filmie pokazywaly sie jakies kropki zacinal sie wielokrotnie.
Sciagnalem w MP4 Plik wysokiej jakosci (duzy rozmiar). Rozdzielczosc - 1280x720
I w ogóle po wrzuceniu do vegasa nie odpowiadał jakby nie czytał takiego rozmiaru.
Wiec zmienilem w ustawieniach tak:

[Obrazek: ustawieniam.jpg]

[Obrazek: ustawienia2.jpg]

I wtedy otworzył lecz GDY ZAPISALEM TEN PROJEKT POZNIEJ NIE CHCE GO ODTOWRZYC!!!
PROSZĘ O POMOC!
Odpowiedz
Ja pier*dole. Kpisz czy o drogę pytasz?
FLV oraz ten plik MP4 który ściągnąłeś z youtube nie nadaje się do montażu (vegas flv nawet nie powinien czytać). Powiedz, dlaczego projekt ustawiłeś na fullhd 30fps z przeplotem, jak i tak to na jutube idzie?
Odpowiedz
Ja odpowiem: Dla "szpanu" dał najwyższe możliwe ustawienia, choć nawet nie rozumie co ustawił. Zauważyłeś pewnie, że z dla full resolution renderingu dał full choć normalnie jest "tylko" good.
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Tylko że jak zmienie na Good lub mniejsze to w ogole nie chce mi odtworzyc tego vegas -.-
Nawet nie moge wrzucic tego filmu.
Etc. Co wy mi tu gadacie, to jest forum o Vegasie czy o gadaniu po chuju fest ? Bo nie widze aby tu mogl ktos mi pomoc..
Odpowiedz
Dobra, ale jak mam brać kogoś pytanie o Vegasie na poważnie gdy jest w OFFTOPICU???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości