pomoc :)
Witam .. chodzi mi dzisiaj o pomoc w tym efekcie jaki jest na filmie ;) jak go zrobić?! :)

nie chodzio mi o ramkę bo to już mam :P tylko o te kolory , prześwietlenia ogólnie o efekt takiego filmu ze starej kliszy czy to kolory retro ;)

Z góry dziękuję za pomoc !
pytam .. bo chcę nagrać dokument .. dzień z mojego życia a to by się przydało

pozdro dla

SONY VEGAS MANIAKÓW !
Odpowiedz
To jest płatny klip nakładany na wideo z odpowiednim trybem mieszania.
Odpowiedz
Powiem ile umiem
- nałożyć dokładnie tą ramkę.
- maskować

Ale kurde nie czaje jak zrobić [RETRO] barwy itp ?
Napewno nie istnieję żaden sposób by zrobić to choć w mniejszym stopniu ?
Odpowiedz
Te barwy to tylko graident nałożony ścieżkę wyżej z odpowiednim trybem mieszania.
Odpowiedz
a sprawdźcie ten efekt 00:13 - 00:15 . chodzi mi o te kolory które przelatują tak.
widzę to teraz coraz częściej na klipach. tak samo jakieś przesuwające się
klisze itp.
wiecie skąd to wziąść?!
czekam na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Według mnie to są odpowiednio zmiksowane efekty nałożone wyżej z dodaniem Mask Generator i np. jeden z efektów NewBlue Express
Jak dokładnie to zrobić identycznie nie powiem Ci jak.
Trzeba wykazać się kreatywnością i troszkę pokombinować ;)
Odpowiedz
Pobaw się efektami. Nikt Ci nie poda gotowego wzorca bo często efekt powstaje przez przypadek, a nóż tak się złożyło jak użyłem 3 filtrów. Kombinuj. A tę grafikę to zrób gdzieś indziej (program graficzny) i importuj do Vegasa. Możesz oczywiście maską ręcznie to powycinać - te dwa pola, ale za dużo niepotrzebnej roboty.
Zrób w graficznym programie, daj na warstwę wyżej. Poruszaj potem tym na klipie i masz. Troszkę tylko wiedzy na temat takich programów i wszystko w zasięgu ręki.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Witam Zgłaszam Pomoc ja sie obsługiwałem sony vegas ale mi nic nie wychodzi i chciałbym miec super logo... czy by ktos mi zrobił proszę o kontakt!! szybki!!! 1655909 GG ;)
Odpowiedz
(01-02-2011, 17:29)Jakob098 napisał(a):  Witam Zgłaszam Pomoc ja sie obsługiwałem sony vegas ale mi nic nie wychodzi i chciałbym miec super logo... czy by ktos mi zrobił proszę o kontakt!! szybki!!! 1655909 GG ;)

LOL :]
Kolega się obsługiwał Sony Vegasem, no co chcecie? :]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie karm trolla, to zapewne kolejna reinkarnacja SzaKAlA43

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości