Text 3D z "bokami"
Zastanawiałem się jak zrobić ,np. taki efekt (litera i) w Vegasie:

W załączniku macie projekt. A więc :
1. Ściągnijcie go (musicie mieć przynajmniej wersję 9 Pro by go ściągnąć).
2. Otwórzcie go i podmieńcie napisy (najlepiej raz napisać text skopiować go i powklejać na poszczególne tracki).
3.Kliknij na przycisk Parent Motion ( ten koło oznaczenia 1 tracku taka strzałka wskazująca na kwadrat). I w ukazanym okienku edytujemy animację textu wg. własnych upodobań

Uwaga !!!
Pod żadnym pozorem nie możecie usunąć kropek przy klipach tekstu w przeciwnym razie możecie się spodziewać niepożądanych efektów.

.veg   3D real.veg (Rozmiar: 133.81 KB / Pobrań: 633)
Odpowiedz
Szkoda że nie odczytuje na Pro 8.0
Odpowiedz
Hehe, kiedyś chciałem coś zrobić tą metodą, akurat logo nie napis, ale ostatecznie lenistwo zwyciężyło. Się komuś chciało.
Rmx - to Twoje czy rżnięte z netu? Bo wygląda jak rżnięte.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No tak, ciekawe. Ale to nawet w połowie nie przypomina tego co widzieliśmy na filmie.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
efix może i wygląda na zerżnięte, ale to ja zrobiłem
Bunch to może zmienić film ?
Odpowiedz
Kurcze, to powiedz me - wiem, że 256 raz zadaje to pytanie, ale dlaczego z uporem godnym maniaka ustawiacie wszyscy projekty na NTSC?
Dlatego pytam, czy to w pełni Twoje, bo 99% tego typu prac to "spolszczone" wersje zachodnich tutków.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Heh ja nigdy się nie bawię w zmianę w PAL, bo szkoda zachodu na to. W każdym projekcie jaki zrobiłem tak jest.
Odpowiedz
Czyli jednoznacznie to nie twój projekt. Chciało ci się robić tyle, a nie zmieniłeś systemu?
Odpowiedz
(11-18-2010, 15:45)rmxprzemo napisał(a):  efix może i wygląda na zerżnięte, ale to ja zrobiłem
Bunch to może zmienić film ?

Co zmienić film, na co? Nie rozumiem do czego się odnosisz.
Film jest z elementami 3D, ten projekt od Ciebie to zwielokrotnienie płaskiego obiektu w przestrzeni, co z oddali może przypominać 3D.
A o co biega z tym PALem i NTSCem?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(11-19-2010, 1:51)Bunch napisał(a):  A o co biega z tym PALem i NTSCem?

PAL to standard obowiązujący np. w europie ;] (nie całej oczywiście), a NTSC w Ameryce. Tak w skrócie oczywiście. A czym się różnią? Np. ilością klatek na sekundę. Zresztą bez sensu o tym pisać, bo w necie jest już mnóstwo artykułów z serii "VS". O, mam linka :) Proszę.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości