Problem z renderingiem
Witam. Dopiero zacząłem prace w Vegasie Pro 9.0. Zrobiłem 2min filmik(mało efektów) i mam problem z renderingiem. Czas oczekiwania cały czas rośnie i cały czas widzę 0% ukończenia. Czekałem nawet 40min i nic cały czas 0% a czas oczekiwania rósł. Chciałem go zapisać w formacie .avi, .wmv i nic. Co zrobić żeby zrenderować w końcu ten filmik?

//Ehh znowu dwa ostrzeżenia:
zły dział
Opcja szukaj

A jaki dział właściwy? W Renderowaniu nic nie znalazłem na ten temat ;/
Odpowiedz
Jeżeli dotyczy coś renderowania to zamieszczasz to w dziale Renderowanie. Jakie opcje tam wybierasz w preferencjach renderingu? Zmień sobie wersję może Vegasa, wątpie, aby była potrzebna Ci wersja 9.0. Spokojnie możesz korzystać z nawet wersji 4.0 jeżeli nie robisz żadnych produkcji HD. Najlepiej ściągnij wersję 7.0 ;-)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
A czy projekt z v9 będzie działał we wcześniejszych wersjach?
Co do ustawień to wszystkie próbowałem i nic. Zostawię teraz do rana i zobaczę czy coś się zrenderuje...
Odpowiedz
Powinien działać.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Już po problemie. Chyba miałem za dużo traków i mój PC nie mógł sobie poradzić... Tak czy inaczej zrenderowało się ;)
Odpowiedz