Pasek wjezdzajacy na film

Generalnie chodzi mi o ten pasek, ktory wjezdza na film w 00;31
Jak to zrobic?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Szukaj gotowca albo w jakimś programie innym zrób sobie a w SV zrobisz już tylko ten "wjazd" bo SV jest do montażu nie tworzenia grafiki więc nie zrobisz tutaj takiego efektu.
Jak zrobić "wjazd" szukaj na tym forum w Tutorialach,ucz się obsługiwać Pan/Crop.

p.s Na ilu forach jeszcze będziesz prosić o pomoc ? :P Przed chwilą pomagałem Ci na PcFormacie ;D
p.s2 Naucz się też tytułować wątki.
Odpowiedz
Możesz najpierw sobie go zrobić. Zajmie ci to o połowę mniej czasu niż samej recenzji, więc i tak sporo.
Zapisać to do nieskompresowanego AVI i potem zaimportować odznaczając w opcjach pliku "Straight (unmatted)" a zostanie sam pasek. Czyli pobaw się, pododawaj multum efektów, najlepiej animuj je tak by na końcach były w tym samym punkcie i będziesz miał zapętlony pasek informacyjny. Ja tak wielokrotnie sam sobie stwarzałem paski graficzine.
Dodatkowo robiąc coś w programie graficznym i importując do Vegasa, tam składając w pasek, zapisując i wciągając jeszcze raz, robisz sobie dobry pasek na stałe tym właśnie sposobem.

Ja np. zrobiłem sobie taki pasek co się zaraz pojawia, tylko montaż i animacja w Vegasie obecnej już grafiki (którą też samą zrobiłem):

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(11-15-2010, 0:15)Karmel napisał(a):  Szukaj gotowca

Posiadasz jakies odnosniki do gotowcow? Zalezy mi na tym, a nie mam czasu na zabawe.
A co do poradnika, to nie moge nigdzie znalezc tej opcji. :(
Odpowiedz
Pamiętam że gdzieś były paski takie w necie do pobrania, jednak nie ja dawałem tu link do tego więc nie pamiętam, niech kto inny pomoże.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Szukałem wczoraj w google, ale niestety nic nie moge znalezc.
Odpowiedz
Masz szczęście mam coś takiego w swoich zbiorach a że mam dzis dobry dzień wiec zapuszczę na rapida i zapodam link
Odpowiedz
Ok. Dziekuje za upload, a powiesz mi, jak to dodać? Niestety, jestem zielony w tych sprawach :)
Odpowiedz
Tworzysz 2 video tracki-- video track 1 pasek, video track 2 materiał na który chcesz nałożyć ten pasek w video fx idziesz do chroma keyer i nakładasz green screen na video track 1 i gotowe.AAA jeszcze tekst jaki ma być na pasku a wiec 3 video tracki
1 tekst
2 pasek
3 twój materiał na którym ma się pojawić owy pasek
tak by to miało wygladac

Odpowiedz
Dziękuję za pomoc!!!!
Można zamknąć :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości