"None of the files dropped on Vegas Pro could be opened"
Gdy dodaję obraz, w formacie JPEG, pojawia mi się taki komunikat:
"None of the files dropped on Vegas Pro could be opened" O co tu chodzi? Można to jakoś naprawić?
Odpowiedz
Może zapisz obrazek w innym formacie.
Odpowiedz
Pewnie przejawia się tutaj zabugowanie i niestabilność Vegasa.
Pomoże zapisanie obrazka w innym formacie, zapisanie go jeszcze raz w tym samym lub restart komputera.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Kolejny raz powtórzy, Bunch, przyjacielu - dobry specjalista, tytlko dobry specjalista. Na prawdę zaczynam się o Ciebie martwić, psychoza maniakalna to poważny problem ;)
Vegas ma błędy, jak każdy program, ale moja praktyka, także na tym forum wynika, że problem zwykle znajduje się pomiędzy krzesłem a klawiaturą.
Inside - przede wszystkim sprawdź, czy ten plik jpg który dodajesz nie jest uszkodzony - utwórz w jakimś programie inny klip jpg i zobacz, czy go Vegas importuje.
Potem zobacz, czy Vegas chce zaimportować ten plik przez okno "Project media"->Import media.
Jeśli przez import nie idzie, przyjrzyj się dobrze swojemu systemowi i Vegasowi - być może masz uszkodzą bibliotekę odpowiedzialną za import jpg albo zwyczajnie coś pochrzanione w rejestrach. W skrajnym wypadku przeinstaluj Vegasa, czyszcząc przedtem śmieci z rejestru.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Więc tak. Po zmianie formatu tylko na GIF, obrazek się dodaje i jest wszystko ok. Innych plików JPG także nie przyjmował. Ale teraz mam problem z klipem. Tzn: Mam zainstalowany QuickTime Player wersję 7.1.6 taką, jaką prosił Vegas. Gdy dodaję krótki filmik w formacie MOV, pokazuję mi się okno z błędem
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/a1a0f08f/bez tytułu.bmp.html
Pomoże zmiana wersji Quick Time? Czy problem z kodekami? Mam zainstalowane FFDSHOW.
Odpowiedz
Odświeżam ponieważ mam podobny problem. miałem kiedyś Vegasa 8 Pro było wszystko dobrze. Teraz mam nowy PC W7 i mam nowego 8 pro. Nie wiem czy mam jakąś z du** wersje, ale nie mogę wnieść pliku mp3 do programu. Wie ktoś jak to rozwiązać?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości