Jak dodać animację ?
Witam
Dopiero zaczynam przygodę z SV :) Umiem animować za pomocą pan/crop czyli zoomowanie lub zmienianie pozycji... Nie umiem animować np. tła aby się ruszało -.-

Jestem w trakcie robienia intra i chciałbym dodać jakomś fajną animację:
[Obrazek: intro9.jpg]
Odpowiedz
Cytat:jakomś
?

We właściwościach tekstu ustalasz przezroczyste tło i pod warstwę z tekstem wrzucasz swoja animację.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
No dobra to to wiem ... Napisałem ,że "Nie umiem animować np. tła aby się ruszało -.-"
Czyli go jakby "ożywić" :)
A teraz do rzeczy chodzi aby te jakby gwiazdki,promienie jakby to nazwać zrobić aby się poruszały tak migotały lub kręciły się ;D
Odpowiedz
Cytat:A teraz do rzeczy chodzi aby te jakby gwiazdki,promienie jakby to nazwać zrobić aby się poruszały tak migotały lub kręciły się ;D

No najlepiej to rozpalić duuuże ognisko, następnie ustawić kamerę, wrzucić w środek trochę rac, jakieś granat obronny, ze dwie miny przeciwpiechotne a żeby było bardziej kolorowo, dodać np. trochę związków selenu, baru i miedzi. Nie zapomnieć zostawić dyspozycji rodzinie, by zamieściła nasz film na YT.
Sorry, MSPANC...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Cytat:No najlepiej to rozpalić duuuże ognisko, następnie ustawić kamerę, wrzucić w środek trochę rac, jakieś granat obronny, ze dwie miny przeciwpiechotne a żeby było bardziej kolorowo, dodać np. trochę związków selenu, baru i miedzi. Nie zapomnieć zostawić dyspozycji rodzinie, by zamieściła nasz film na YT.
Sorry, MSPANC...

omg. Widzę że pomocy tutaj nie znajdę.
Odpowiedz
Znajdziesz, ale najpierw wypadałoby przejść żłobek, przedszkole a potem zabierać się za ćwiczenia szkolne. Uzupełnij podstawy podstaw - z pewnością ktoś Ci pomoże. Na razie na to nie zapracowałeś.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Znam podstawy SV tylko nie których opcji nie umiem wykorzystać :/
Dobra jednak pomoc znajdę w tutorialach na yt :)
Odpowiedz
(11-12-2010, 13:20)MaTo napisał(a):  Znam podstawy SV tylko nie których opcji nie umiem wykorzystać :/

To tak jak ja. Nie jesteś sam.
:] he-he-he-he
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości