Prośba
Tak napisał mi kiedyś efix: Tak okropna reklama przed meczem to Twoje dzieło? Matko jedyna, takie rzeczy to robiono za czasów wczesnej Amigi. Oczojebne literki w otoczce... normalnie cofnąłem się w czasie do epoki prusakolepu.
Dlatego chciałem się zapytać, czy się teraz już nie robi literek w otoczce, czy takich "oczojebnych". Poprosił mnie znajomy o spot reklamowy 8s., dlaczego się nie udał do profesjonalnej agencji reklamowej, to za dużo pisania, ale zrobiłem coś takiego http://nadarzyn.tv/pl/sekcja/kalendarium...ncja_.html , pod plakatem, czy bardzo jest to przeraźające, bo jak by co to mogę to jeszcze poprawić ???
Odpowiedz
Moim zdaniem napisy tam w ogóle nie pasują. Ładne, stonowane tło, a napisy nieczytelne. To ma być informacja, więc powinna być w możliwie czytelny i klarowny sposób przedstawiona.
Odpowiedz
ale które napisy i co byś zaproponował w zamian, po za tym po konwercie do FLV tak delikatnie się te literki rozmyły, znacznie lepiej wygląda to w rozdzielczości HD, po za tym kolega prosił mnie, żeby zamieściś te wszystkie informacje w 8s, więc jak?????? Pierwsza wersja była troszeczkę bardziej uproszczona, ale poproszono mnie żebym dodał datę i tą europejską ligę tenisa kobiet
Odpowiedz
Oparłeś się na te otoczki - to nie wygląda dobrze, dobierz po prostu inne kolory.
Wg mnie totalnie spaprałeś timing - straciłeś czas na jakaś totalnie niepotrzebna animacja słowa NADARZYN a niemal nie da się zauważyć, kiedy jest sama impreza. Praktycznie to, że jest impreza i kiedy jest zeszło na drugi plan. Zwykle reklamuje się impreza i sponsora, a nie sponsora i impreze...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Kurcze............... no tak założyłem, że 3s. na sponsora, 3s na imprezę i 2s. na ten napis "sponsorem....." Cholera .... nie mam pomysłu jak to na razie zmienić
Odpowiedz
Podziela na dwa a nie na trzy...

Odpowiedz
a teraz http://nadarzyn.tv/pl/sekcja/kalendarium...ncja_.html , czy jeszcze kicha?
Odpowiedz
Troszkę lepiej. Kurcze strasznie wkurzający jest ten plugin do filmów który używasz, nie dość, że obrazek mały to na końcu nawet nie można ostatnie klatki zobaczyc i odczytać wiadomości, tylko wyskakkuej ta gówniana ramka "Share". Więc albo zrób ten zwiastun dłuższy, albo zmien to bo tak to bez sensu jest ta reklama.

Odpowiedz
się wpuściłem w kanał i nie wiem czy nie będzie obciach, ale to ma na orange info latać w przyszłym tygodniu!!!!!!!!!!!????????? masakra !!!!!!
Odpowiedz
Spoko, nie przejmuj się tym.
Ja np. nigdy się nigdzie nie pcham i nie afiszuję. Czekam aż sami mnie do czegoś zaproszą. Bo jak to zrobią to masz pewność, że na pewno spodoba im się to co zrobisz, bazując na tym co widzieli do tej pory.
Będę też niebawem reżyserował pierwszy raz w swoim życiu reklamę pewnego turnieju ogólnopolskiego wraz ze statystami, więc też wrzucę tu do oceny.

P.S.
Czemu tylko tak krzywo wygląda miniaturka na tym obrazie? Napisy dolegają do lewej części ekranu.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości