Fragmovie z MW2

najlepiej oglądać w HD ,błędy językowe w intro oraz konwert to wina kolegi -,- ponieważ ja nie mam dobrego internetu i filmi mi wysyła po 6h...
Odpowiedz
Film klapa - efekt winiety na samym początku - obrzydliwy (nie pokrywa całego ekranu), mało dynamicznie, widoczny hud oraz inne świństwa etc.
Odpowiedz
Nie podobaja mi sie dobrane kolory do filmu , i wogle film ni jaki jest.
Odpowiedz
miło słyszeć ^^ jak mówiłem intro zostało z**** przez kolege,jednak dalsza część filmu jest już moja... a niby jak zlikwidować hud w mw2?
Odpowiedz
Było już... 5min szukania w google: wpisz w konsoli: "/cg_draw2d 0" - usuwa wszystko, zawsze możesz użyć movie cfg.
Odpowiedz
"wpisz w konsoli: "/cg_draw2d 0"" czy kolega grał kiedyś w mw2?tam nie ma konsoli -,-
Odpowiedz
Nie wiem jak jest w MW2 z konsolą, powinna być :) Zawsze możesz dodać do confingu:
"bind x cg_draw2d 0" gdzie x to klawisz którym się włącza. Chyba, że nie wiesz godzie jest config.
Odpowiedz
Eh no to troche pokrytykujemy.

Ale najpierw plusy: Fragi , są w porządku jak na frag movie przystało.

No to tylko plusów? Minusy:
- Kolory. Cóż, nie wiem czy ktoś zauważył że MW 2 w swoim pierwotnym stanie ma słaby balans kolorów, są one dość blade i mdłe. Należy zrobić dobre efekty by to naprawić. Zmieniamy contrast/brightness , color correction, ewentualnie jak mamy plugin Magic Bullet Looks to też go stosujemy. To dałoby o wiele ładniejszy efekt niż to co jest w tym filmie. Wg słaby pomysł z niebieski kolorem, potem do tak jaskrawego filmiku jest nagle biało czarne wszystko i to jeszcze na takiej mapie, nie pasi mi to.

Troche szkoda że mając dobry materiał z fragów, nie został zrobiony fajny montaż aby uatrakcyjnić film. Wtedy to by było coś dobrego do oglądanie, mimo że to FM, a tak cóż ja się nie zadowoliłem (że tak można napisać?) podczas jego oglądania.
- Efekt TV symulator ( mi się nie podoba, choć to oczywiście mój gust)
- Brak jakichkolwiek dźwięków z gry, mogłyby się pojawić przy niektórych strzałach z snajpery
- a no i ten niedopasowany efekt z gradientem ( jaśniejsze na środku) ,
- beznadziejne creditsy, zrobione na odwal się ,ten efekt aż odrzuca,
- hud
+/ - muzyka tylko podłożona, nie ma zgrania z dźwiękiem, ale jest OK, trafia w mój gust, choć jednak za dużo jest tej spokojnej.

NO troche krytyki poszło ale napisałem żeby ci ona pomogła zrobić coś lepszego w przyszłości.
Odpowiedz
no ale mam nadzieję że już trochę się poprawiło od ostatnich filmów -,-
Odpowiedz
Ale zastosuj się do moich rad. Nie wystarczy mieć dobrych fragów ale cały FM był dobry.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości